ÇAYKUR Mühendis Eksper ve Tekniker Alımı Sınav ve Atama Yönetmeliği Kaldırıldı

Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre ÇAYKUR personel alımı için atama ve sınav yönetmeliği kaldırıldı. İşte detaylar.

ÇAYKUR Mühendis Eksper ve Tekniker Alımı Sınav ve Atama Yönetmeliği Kaldırıldı

Resmi Gazete'nin 21 Ocak 2020 tarihli yayımladığı 31015 sayılı yayıma göre Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünden yeni bir duyuru geldi. ÇAYKUR tarafından gelen duyuruya göre Taşra Teşkilatında istihdam edilecek Mühendis, Eksper ve Tekniker pozisonlarına ait sınav ve atama yönetmeliğinin yürürlüjten kaldırılmasına dair bir yönetmelik yayımlandı.

3 MADDE'DE YÖNETMELİK:

MADDE 1 – 8/11/2018 tarihli ve 30589 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünün Taşra Teşkilatında İstihdam Edilecek Mühendis, Eksper ve Tekniker Pozisyonlarına Ait Sınav ve Atama Yönetmeliği yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 2 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini Çay İşletmeleri Genel Müdürü yürütür.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mezun Eksper
Mezun Eksper - 2 yıl Önce

Güzel bir haber. Peki alimlar ne zaman ? Baştan beri bekledigimiz bi haberdi bu. Universitesini okutup tekrar kpss den alim yapmasi karşimıza tekrar sinav cikarmasi hic adaletli olmuyordu.. Mezun olan arkadaşlarim ve ben farkli calişma hayatlarina dagildik okudugumuz universite boşuna okumus gibi olduk..