Belediyeye 59 Puan ile İtfaiye Eri Ataması Yapıldı! İtfaiye Atama Taban Puanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye eri atama puanları duyuruldu. 59 puan ile atama yapıldı.

Belediyeye 59 Puan ile İtfaiye Eri Ataması Yapıldı! İtfaiye Atama Taban Puanları

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan farklı belediyeler özellikle itfaiye eri alımı ve zabıta memuru alımı gibi pozisyonlar için atamasını kendi ilanı ile gerçekleştirirken geçtiğimiz gün Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından itfaiye eri alımı ilanı duyurulmuş ve lisans, ön lisans, lise mezunu adaylardan yoğun rağbet gelmişti. Buna göre atamanın sonuçları ne zaman açıklanacak derken itfaiye eri atama taban puanları açıklandı. Tabloda 59 puana kadar atanan adayların olduğu görüldü.

Lise Atama Puanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi lise mezunları arasından en yüksek 83 puan ile ve en düşük 59 puan ile atama yaparken toplam 50 kişilik lise mezunlarından alım yapıldı.

Önlisans Atama Puanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi ön lisans mezunları arasından en yüksek 83 ve en düşük 69 puan ile toplam 5 itfaiye eri alımı yaptı.

Lisans Atama Puanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi lisans mezunları arasından en yüksek85 puandan başlayarak en düşük 75 puana kadar toplam 15 itfaiye eri alımı gerçekleştirdi.

Buna göre yukarıda tavan ile taban puanlar belirtilmiş olup açıklanan kesin sonuç listesinde ismi olan adayların duyuru da belirtilen adrese ilgili evraklarını teslim etmesi gerekmektedir.

Sonuç Sayfası: https://bit.ly/36KiaiL

YORUM EKLE
YORUMLAR
Damat ferit
Damat ferit - 2 yıl Önce

Lise itfaiye ataması 53 puan ile yapıldı listenin basından 22 kişiye mülakatta direk baraj altı puan verilerek listeye girmesi engellendi lütfen araştırmadan 59 puan ile atama yapılıyor diyip umut vermeyin listede en yüksek puanlıların elenip (ilk 22 sıradakiler) son 16 kişiden 11 kişinin alındığı bir alım oldu.

Zehra A.
Zehra A. - 2 yıl Önce

Ben de 76 puan aldım önlisanstan üstelik yanlışın doğruyu götürdüğünü bilmeden . Sırf ehliyetim yok diye hiçbir şeye başvuramıyorum çok güzel :D

Vatandaş
Vatandaş @Zehra A. - 2 yıl Önce

Senin adına çok üzüldüm. İnşAllah bir an önce memur olursun.
Bu arada hemen ehliyete yazıl lütfen. Allah yardımcın olsun.

Zuhal altinok
Zuhal altinok - 2 yıl Önce

Lisa mezunu 19 yaşındaki gencin zaten c sinifi ehliyeti olamaz çok saçma degilmi