Bekçi Alımı Başvuruları Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

8 Haziran 2018 22 Haziran 2018 tarihleri arasında 73 şehir için 7 bin bekçi alımı yapılacağı ilanı yayımlanmıştı. Bekçi olmak isteyenler 8-22 Haziran 2018 tarihleri arasında başvurularını yapmıştı. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih ile ilgili bir açıklama yapıldı mı? Haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz.

Bekçi Alımı Başvuruları Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Devlet Personel Başkanlığı ve Polis Akademisi Başkanlığınca ortaklaşa açıklanan 7 bin bekçi alımı başvuruları 8 Haziran 2018 22 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılmıştı. Başvuruda bulunan adaylar sonuçların ne zaman açıklanacağını heyecanla beklemeye başladı. Peki başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih ile ilgili bir açıklama yapıldı mı? Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

İŞTE BAŞVURU SONUÇLARI İLE İLGİLİ DETAYLAR

Devlet Personel Başkanlığı ve Polis Akademisi Başkanlığınca ortaklaşa yapılan duyuru ile birlikte 73 şehir için 7 bin Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacağı ve bu alımların 8 Haziran 2018 ile 22 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılacağı duyurulmuş ve Çarşı ve Mahalle Bekçisi olmak isteyen kişiler gerekli işlemlerini yaparak başvuru yapmıştı.

Başvurulardan sonra adaylar sonuçların açıklanacağı tarihe gözünü dikti. Sonuçların ne zaman açıklanacağına dair kesin bir tarih belirtilmese de başvuru da bulunan adayların sonuçlarının kısa bir süre içinde açıklanacağı bekleniyor. Adayların sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak olup posta veya başka bir yolla sınav sonuçlarının adaylara ulaştırılmayacağı da yapılan açıklamalar arasındaydı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Veysi
Veysi - 4 yıl Önce

Başvurular uzatilsin

Yardımcı olursanız sevinirim....
Yardımcı olursanız sevinirim.... - 4 yıl Önce

Arkadaşlar ben on başvuruyu yaptım ama baş vuru numarası geldi bunu nereye kaydediyz ve bn hiç bir yere kayıt yapmadım başvuru tamamladı dedikten sonra geldi başvuru numarası sizve on basvurum kabul olmusmudur

Veysi
Veysi - 4 yıl Önce

Başvurular uzatilsin