Bayan Polis Özel Harekat (PÖH) Alımı Yapılacak!

Emniyet Genel Müdürlüğünün ihtiyaçları için yeni dönem Polis Özel Harekat (PÖH) alımı ilanında kadınlara kontenjan ayrılacak.

Bayan Polis Özel Harekat (PÖH) Alımı Yapılacak!

Emniyet Genel Müdürlüğünün ihtiyaçları için farklı sınıflara çok sayıda öğrenci alımı yapılmaktadır. Öğrenci alımı ilanları Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile yayımlanmakta olup genel olarak alımların büyük bir bölümü Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM için yapılmaktadır.

Yeni dönemde Emniyet Genel Müdürlüğünün Polis Özel Harekat (PÖH) alımı yapılması beklenmektedir. En son alım 19. dönemde yapılmış olup bu dönemde en az lise mezunu 10 bin erkek Polis Özel Harekat (PÖH) öğrencisi alımı yapılmıştı. Ancak bu ilandan sonra hiçbir alım yapılmadı ve duyuru da gelmedi.

KADIN PÖH ALIMI YAPILACAK

Yeni dönem alımlarda kadınlara kontenjan ayrılması için bayanlar sosyal medya ve diğer mecralar aracılığı ile bir araya geldi ve kadın PÖH alımı yapılsın taleplerini iletti. Buna göre ilgili konu Türkiye Büyük Millet Meclisinde de gündeme gelmişti.

Yeni dönem Polis Özel Harekat alımının ne zaman yapılacağı bilinmiyor ancak yeni dönem PÖH alımlarında kadın PÖH alımı yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak Polis Özel Harekat (PÖH) alımı ilanını bizlerde beklemeye devam ediyor. Eğer ilan yayımlandığından ilk haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki mobil uygulamamızı akıllı telefonlarınıza kurabilirsiniz.

İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI BURADAN İNDİRİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
53
53 - 3 yıl Önce

Sayın bakan sizden ricam yaş sınırı çıksın Beni duyan herkes destek versin

Sevda
Sevda @53 - 3 yıl Önce

Yas sınırı kaç ben 89 luyum

Buse
Buse - 3 yıl Önce

Bu yılda lise düzeyinde kpss şartsız olur umarım .

Elif
Elif @Buse - 3 yıl Önce

Kasım ayının ilk haftası fiziki yeterlilik sınıvı var başvuranlar vurmuş sanırım lise mezunu olan için değil mi? Ayrı alım mı yapılacak lise için?

53
53 - 3 yıl Önce

Sayın bakan sizden ricam yaş sınırı çıksın Beni duyan herkes destek versin

Ayfer
Ayfer - 3 yıl Önce

Lise mezunu da alsnlar

Ömer
Ömer - 3 yıl Önce

Lise mezunu pöh

h h h htc
h h h htc - 3 yıl Önce

Lise mezunu dahilinde bayan başvuru kontenjan hakkı talep ediyoruz lütfen lisansını bırakmak zorunda kalan birçok kişi var bu da bizlere bir hak olsun

Ceviz13
Ceviz13 - 3 yıl Önce

Lise mezunu da alsınlar yada önlisans alacaklarsa lise kpss 'den girenleri de alsınlar

cansu
cansu - 3 yıl Önce

duyuru yapıldığına göre yakın zaman da tarih ve kontejyan belli olur bence