Başbakan'dan özel güvenlikçileri sevindiren açıklama

Başbakan'dan özel güvenlikçileri sevindiren açıklama geldi. İşte haberin detayları....

Başbakan'dan özel güvenlikçileri sevindiren açıklama

Başbakan'dan özel güvenlikçileri sevindiren açıklama

180 bin özel güvenlik görevlisini sevindirecek haber Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan geldi. Davutoğlu, Kamu binalarının korunmasının polis memurlarına devredilmesi için çalışmaların başlatıldığını açıklayarak, Barolar Birliği’ne de sorumluluk çağrısında bulundu.

Ak Parti Genel Merkezi’ndeki milletvekili aday belirleme çalışmalarının ardından gündeme ilişkin soruları cevaplayan Davutoğlu, 2004 yılında özel güvenlik ile ilgili düzenlemenin çıktığını belirterek, 11 yıl sonra bu düzenlemenin etki analizi yapılması gerektiğine dikkat çekti. Başbakan Ahmet Davutoğlu açıklamasında özel güvenlik şirketlerinde çalışanlarının mağdur edilmemesinin ve stratejik konuma sahip kamu binalarının korunmasıyla ilgili yeni düzenlemelerin yapılmasının en önemli ekseni oluşturduğunu dile getirdi. Eğer Davutoğlu’nun açıklamaları hayata geçerse çok sayıda özel güvenlik görevlisi iş sahibi olabilecek.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 15:44

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE