Bakan Duyurdu! TCDD Bin 118 Memur Alımı Yapacak Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan müjdeyi verdi. Buna göre TCDD bin 118 memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Bakan Duyurdu! TCDD Bin 118 Memur Alımı Yapacak Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan TCDD her sene açık pozisyonları için Maliye Bakanlığının vermiş olduğu onaya göre memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre TCDD'nin bu sene ne zaman ve kaç kişilik memur, personel alımı yapacağı merak ile beklenmekteyken sonunda Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan önemli bir duyuru yaptı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama da TCDD'nin bu ay içerisinde bin 118 memur alımı yapacağı belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak, TCDD memur alımı detayları nedir.

BAKAN MEMUR ALIMI DUYURUSU YAPTI!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama ile TCDD'nin alt yapı ve taşımacılık alanları için memur alımı yapacağı belirtildi. Buna göre TCDD, alt yapı için 773 memur ve 623 memur'da destek personeli olarak alınacağı öğrenildi. 

TCDD alt yapı ve taşımacılık alanları için toplam bin 118 (1.118) memur alımı yapılacak. TCDD memur alımı, TCDD personel ve sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandığında İşin Olsa aracılığı ile sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz. Diğer tüm ilanları da aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
RaylıSis. Mezunu
RaylıSis. Mezunu - 3 yıl Önce

Herkese Merhabalar
TCDD öncelikli olarak üniversitelerin raylı sistemeler bölümden mezun olan kişilere hak tanıması gerekmektedir. Bu mesleğin bir çok eğitimini, altyapısını alan kişilerce yapılması hem İş Güvenliği hemde raylı sistemlerin gelişmesinde ve büyümesinde daha çok katkısı olacağını düşünüyorum. Ben ve bir çok arkadaşım bu mesleğin eğitimini almamıza rağmen alım olmadığı ve öncelik tanınmadığı için farklı işlerde çalışmaktayız. Bu alımda bu meslek için okuyup kafa yoranların hak ettiği yerlerde çalışmasını ümit ile bekliyoruz.

İşsiz
İşsiz - 3 yıl Önce

Ne olur çok kadro açın iyice catlamak üzerindeyiz

MAMO
MAMO - 3 yıl Önce

NASIL BAŞVURA YAPACAĞIZ HANGİ SİTEDEN

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Yaş sınırı var mı?

Arthur westfallon
Arthur westfallon - 3 yıl Önce

Mezuniyet şartı çok önemli,en az herhangi bir lise mezunu olarak taşımacılığa kadrolar verilsin.Altyapı ilgili bölümlere alınsın.Üniversite mezunluğu şart olmasın en az lise mezunu.

Umut
Umut - 3 yıl Önce

İyi günler mersin üniversitesi elektronik haberleşme mezunuyum lise stajımı burulaş/bursaray ( hafif raylı sistem ) sinyalizasyon haberleşme bölümünde 1 yıl staj gördüm tccdd sinyalizasyon haberleşme bölümünde çalışmak istiyorum