Bakan Çelik'ten 2016 yılı için personel alımı müjdesi!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanı Faruk Çelik, 2016 yılında 3 bin 71 personel alınacağını duyurdu. Alınacak olan personellerin 2 bin 71 i gıda, ziraat, veteriner ve harita mühendisi olduğunu ve 1000 kişinini Sözleşmeli personel alınacağını duyurdu. Ayrıntılar ve açıklamanın devamı haberimizde.

Bakan Çelik'ten 2016 yılı için personel alımı müjdesi!
Bakan Çelik'ten muhteşem bir açıklama geldi ve personel alımı yapılacağı duyuruldu! Gıda, tarım ve hayvancılık bakanı olan Faruk Çelik, çok sayıda personel alımı yapılacağını bildirdi. Alınacak olan personellerin gıda, ziraat, veteriner gibi meslek dalları üzerine olacağı söylendi. İşte sizlere bu personel alımı hakkında tüm detaylı bilgiler!
Gıda, tarım ve hayvancılık bakanı olan Faruk Çelik 2016 yılı içerisinde çok fazla sayıda personel alımı yapacağını bildirdi. Alınacak olan işcilerin 2071 adedi gıda üzerine olacak. Ziraat, veteriner, harita mühendisi ve 1000 adet sözleşmeli personel olarak alınacağı söylendi. Toplamda 2071 adet personel alımı gerçekleştirilecek ve aynı zamanda bunun yanında 1000 adet sözleşmeli personelde alınacak.
Bakan Çelik muhalefetin oluşturmuş olduğu süt konusuna da bir açıklık getirdi. Bilindiği üzere üretici her türlü sütten zarar ediyor denildi fakat Bakan Çelik bu söylentiye karşı; ''1 lira 15 kuruşu ben belirlemedim. Süt konseyinde kimler var? Üreticiler ve sanayiler bulunuyor. Bunlar hep birlikte bir masaya oturdu ve sütün fiyatı 1 lira 15 kuruş olarak koydular.'' dedi. Aynı zamanda Bakan Çelik bu konuyla ilişkili olarak şunları da söyledi; ''Yukarıda denildiği gibi bizim tarafımızın buna müdahil olması veya bakanlığın bu konuda bir çalışma yürütmesi imkansız.'' denildi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2016, 16:07

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
eksper
eksper - 4 yıl Önce

Var olana kadro versin once

eksper
eksper - 4 yıl Önce

Var olana kadro versin once

Şenol
Şenol - 4 yıl Önce

Kasap tezgahtarim iş arıyorum

Gülşah Uygun
Gülşah Uygun - 4 yıl Önce

KIRKLARELİLÜLEBURGAZ DA OTURUYORUM.
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ.
PAZARLAMA MEZUNUYUM.
1995 DOĞUMLUYUM.
BEKAR
05458526106

Tarık aksakal
Tarık aksakal - 4 yıl Önce

Sizinle calismak istiyorum

kenan ERAYGEN
kenan ERAYGEN - 4 yıl Önce

Hangi illeri kapsıyor

İhsan
İhsan - 4 yıl Önce

Başvuru ne zamana kadar nereye ve ne şartlar isteniyor???

melahat
melahat - 4 yıl Önce

Benim kocmin maasi icralik dorttanede cocugumvar banada islazim