ATK Başvuru Sonuçları Tarihi Belli Oldu Mu?

Adli Tıp Kurumu yayımlamış olduğu bir ilan ile çeşitli pozisyonlarda çalışmak üzere 200 personel alımı yapacağını duyurmuştu. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

ATK Başvuru Sonuçları Tarihi Belli Oldu Mu?

Adli Tıp Kurumu Haziran ayında Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir ilan yayımlamış ve yayımladığı ilanda çeşitli pozisyonlarda çalışmak üzere 200 personel alımı yapacağını duyurmuş bu alımlarında KPSS puanı ile olacağını söylemişti ve adaylar başvurularını tamamlamıştı. Adaylar artık başvuru sonuçlarını beklemeye başladı ve başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihi heyecanla bekliyor. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

İŞTE DETAYLAR

Adli Tıp Kurumu Adli Tıp Kurumu Taşra Teşkilatında görevlendirmek üzere alım yapılacağı açıklanan sözleşmeli personel alım ilanında toplam 200 personel istihdamı yapılacağı açıklanmıştı. Alım yapılacak kadrolara dair detaylarda ise; ATK, Sözleşmeli Büro Personeli, Teknisyen, Mühendis, Diğer Teknik Hizmet Personeli, Destek Personeli, Biyolog, Laborant, Hemşire ve İnfaz Koruma Memuru kadroları yer almıştı. Başvuru sonuçları ve sınav sonuçlarının Adli Tıp Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacağını ve yayımlanan bilgilerin tebligat niteliğinde olduğu için adaylara bir tebligat yollanmayacağını açıkladı. İlan edilen tüm pozisyonlar için sözlü sınavlar Adli Tıp Kurumu Başkanlığının İstanbul Bahçelievler’de bulunan merkez binasında yapılacağını, sözlü sınav tarihlerinin ise daha sonra ilan edileceğini açıkladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail
İsmail - 4 yıl Önce

Telefonla ulaştığında 20 gün kadar sure verildiğini söylediler. Başvurular sona erdikten sonra

Yakup
Yakup - 4 yıl Önce

Ne zaman açıklanacak