Askerlik Şartsız Yaş Şartı Esnetilmiş Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alınacak!

Jandarma Genel Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere askerlik şartsız, yaş şartı esnetilmiş Jandarma Özel Harekat (JÖH) alımı yapacak.

Askerlik Şartsız Yaş Şartı Esnetilmiş Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alınacak!

Ülkemizin iç güvenliğini sağlamak için kurulmuş ve en önemli kuvvet komutanlıklarından bir tanesi olan Jandarma Özel Harekat (JÖH) açık askeri pozisyonları için çok sayıda personel alımları gerçekleştirmektedir. Jandarma Genel Komutanlığı ilanları kurum tarafından hazırlanmakta olup resmi internet sitesi üzerinden kamuoyuna ilan edilmektedir.

Jandarma Özel Harekat (JÖH) alımlarında bilindiği üzere askerlik şartı aranmaktaydı. Ancak yeni düzenlenen şartlar ile bundan sonra askerlik şartı aranmayacak ve yaş şartıda esnetilecek.

ASKERLİK ŞARTI KALKTI! YAŞ ŞARTI ESNETİLDİ

Buna göre Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Özel Harekat (JÖH) alımlarında artık askerlik terhis şartı aranmayacaktır. Bilindiği üzere eski ilanlarda askerliğini yapıyor ya da yapmış ve üzerinden 3 yıl geçmemiş şartı aranmaktaydı. Artık bu şart kaldırılmış oldu.

Yine yaşa takılanlara da müjdeli haber geldi. Normalde 25 yaşını doldurmamış olmak şartı aranırken yaş şartı 2 yaş daha esnetildi ve 27'ye yükseltildi. Bundan sonraki alımlar askerlik şartsız ve yaş şartı esnetilerek ilan edilmesi beklenmektedir.

Henüz alım ilanı yayımlanmadı ancak sene sonuna kadar 3 bin civarı jandarma askeri personeli alımı yapılması beklenmektedir. Yeni ilanlar yayımlandığında İşin Olsa aracılığı ile sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

TÜM ASKERİ İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Soner
Soner - 3 yıl Önce

InşAllah herkesin istediği gibi olur ve şimdiden hayırlı ve her için de hayırlısı olsun inşAllah

Ali bodur
Ali bodur - 3 yıl Önce

lise mezunu ön lisas ğibi şartlar ile alıyolar ilkokul ortaögretim gibi leride almak lağzım bu yürek işi 15 TEMMUZ DA ğördük ÖN LİSAS YÜKSEK OKUL ĞİBİLERİ'Nİ

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

peki diploma şartı nedir?

Yusuf
Yusuf - 3 yıl Önce

Nerden başvuru yapiyoruz

Abdulkadir BARKIN
Abdulkadir BARKIN - 3 yıl Önce

Mrb arkadaslar ben TÜRK DILI VE EDEBIYATI BÖLÜMÜ mezunuyum bende gitmek istiyorum ama kalamam korkusu var almazlar diye ben cok istiyorum asker olmak ne yapmam lazim bana bu konuda detayli bilgi verebilecek biri varmi eger bana yardimci olursaniz cok sevinirim
05445632043

Murat
Murat - 3 yıl Önce

Lise mezunu olanlarda alınsın

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

Lütfen bayan alımı da yapılsın.yaşımız 25 oldu

resuk
resuk - 3 yıl Önce

Nerden başvuru yapioz