Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4 Bin Memur Alımı Yapacak! İlan Bekleniyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2018 yılı içerisinde 4 bin memur alımı yapacak. Buna göre alım ilanı bekleniyor, alımlar ne zaman yapılacak, kimler başvuru yapabilir?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4 Bin Memur Alımı Yapacak! İlan Bekleniyor

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı her sene ciddi atamalar gerçekleştirmekte olup özellikle son birkaç sene içerisinde farklı pozisyonlar için binlerce kişilik memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının bu sene de ciddi atama yapması beklenirken Bakan Fatma Betül Sayan Kaya tarafından Mart ayı içerisinde yapılan açıklama da 2018 yılı içerisinde  toplam 4 bin ASDEP memuru alımı yapılacağı belirtildi. Peki alım ilanı ne zaman yayımlanacak, aranacak şartlar nelerdir, tüm detayları sizler için açıklıyoruz.

ARANACAK ŞARTLAR NEDİR?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Mart ayında yaptığı açıklama ile 2018 yılı içerisinde toplam 4 bin ASDEP memur ve personeli alımı yapacağını duyurmuştu. Peki adaylardan aranacak şart nedir? Buna göre Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, sicili uygun olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, askerliğini yapmış olmak muaf olmak ya da en az 1 yıl tecilli olmak, seyahat yapmaya engeli olmamak gibi şartlar aranmaktadır. Peki ilan ne zaman yayımlanacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 2018 yılı içerisinde 4 bin ASDEP memur ve personeli alımı yapması bekleniyor. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Buna göre alıma ilişkin net bir tarih yok çünkü alımlar bir anda yapılmayacak olup ilanlar İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlükleri tarafından yayımlanacaktır. İlanlar yayımlandığında www.isinolsa.com ekibi olarak bizlerde konuyu takip etmekteyiz ve tüm detayları sizler için paylaşacağız.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 00:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeliha taşkıran
zeliha taşkıran - 5 yıl Önce

sayın bakan betül hanım felsefecilerin sesini duyun 40 bin mezun var bizim değilse Allah rızası için duyun bizleri evde kocadık ne olcak halimiz siz söyleyin

İsa
İsa - 5 yıl Önce

KPSS şartı yokmu

emre
emre - 5 yıl Önce

bölüm şartları yok mu

Serife
Serife - 5 yıl Önce

Önlisans olsun çok bekliyoruz

mehmet güneş
mehmet güneş - 5 yıl Önce

issizim.iş iş ariyorum iş istiyorum carsizim iş istiyorum 0536.737.78.54.engelim.ama.iş bulamıyorum allah rizasi için iş istiyorum carsizim

mehmet güneş
mehmet güneş - 5 yıl Önce

bende.iş ariyorum engelli .iş iş istiyorum iş ariyorum co

Mina
Mina - 5 yıl Önce

Insallh onlisanstir

Mina
Mina - 5 yıl Önce

InşAllah onlisanstir

manyak
manyak @Mina - 5 yıl Önce

he daha lisans sosyal hizmet mezunları atanmıyor ön lisans atanacak. he he.