Aile Bakanlığı 4 Bin ASDEP Memuru Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının bu sene içerisinde 4 bin ASDEP memuru alımı yapması bekleniyor. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Aile Bakanlığı 4 Bin ASDEP Memuru Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Son birkaç yıldır Türkiye'nin dört bir yanında hemde kurumlarında hemde sahada sıklıkla görevlerini yerine getirmekte olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ciddi atamalar gerçekleştirmekte olup bu sene içerisinde de kamuya çok sayıda memur alımı yapması bekleniyordu.

Buna göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bu sene içerisinde toplam 4 bin ASDEP memuru alımı yapılması beklenmekte olup ilgili açıklama geçtiğimiz Mart ayında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılmıştı. Peki alımlar ne zaman yapılacak, konu hakkında yeni açıklama var mı? Tüm gelişmeleri www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere açıklayacağız.

4 BİN ASDEP ATAMASI YAPILACAK!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama da şu an mevcutta 3 bin ASDEP personellerinin bulunduğu ve bu sayının 2018 yılı sonuna kadar 7 bine çıkartılmasının hedeflendiği duyuruldu. Yani Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 2018 yılında 4 bin ASDEP atamasının yapılmasının planlandığını duyurmuş oldu. Peki atamalar ne zaman yapılacak?

ATAMALAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 4 bin kişilik ASDEP atama yapmayı planladıklarını müjdeledi. Peki atamalar ne zaman yapılacak? Buna göre atamaların tarihine ilişkin her hangi bir duyuru yok fakat alımların en kısa süre içerisinde il müdürlüklerinin resmi internet sitesi ile duyurulması beklenmektedir.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 20:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet urfa
ahmet urfa - 4 yıl Önce

iyide alimlar ne zaman olacak ?nisan bitti sayilir.yeter alimlar olsun artik