Aile Bakanlığı 4 Bin ASDEP Memur Alımı Ne Zaman Yayımlanır?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4 bin (4.000) ASDEP memur alımı yapacak. Peki ASDEP alım ilanı ne zaman yayımlanacak, resmi tarih duyuruldu mu?

Aile Bakanlığı 4 Bin ASDEP Memur Alımı Ne Zaman Yayımlanır?

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı özellikle son birkaç senedir ciddi atamalar gerçekleştirmektedir. Geçen sene ASDEP için binlerce kişi istihdam edildi ve bu sene de alımlar yapılacak mı derken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından 4 bin ASDEP memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Türkiye geneli aile sorunlarının tespit edilmesi, ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi gibi alanlarda çalışmalar yürütmekte olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tüm görevlerine hız verdi ve ASDEP personelleri ile sahada aktif olarak görev almaya devam ediyor. Peki alımı yapılması beklenen 4 bin ASDEP memur alımı ne zaman yayımlanır?

4 BİN ASDEP NE ZAMAN ALINACAK?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna yapılan açıklama da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 4 bin ASDEP memur alımı yapacğaı duyurulmuştu. Peki 4 bin ASDEP alımı ne zaman yapılacak?

Şu anda 4 bin ASDEP memuru alımı hakkında resmi bir tarih duyurusu yok fakat alım ilanlarının tek bir kanal üzerinden değilde İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüklerince yayımlanması bekleniyor. Bu sebepten dolayı ilanlar farklı tarihlerde kamuoyuna duyurulacaktır. İşin Olsa ekibi olarak sizler için yayımlanacak tüm ilanları takip ediyoruz, ilanlar yayımlandığında bilgi almak için lütfen sitemizi takipte kalınız.

İlan Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: İşin Olsa Mobil Uygulamamızı İndirin (Android - iOS)

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 16:05
YORUM EKLE