Aile Bakanlığı 3 Bin (3000) ASDEP Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama ile 2018 yılında 3 bin (3000) ASDEP memur alımı yapılacağı duyuruldu. Peki ASDEP alımları ne zaman yapılacak?

Aile Bakanlığı 3 Bin (3000) ASDEP Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Son yıllarda Maliye Bakanlığı tarafından en çok kadro verilen kamu kurumları arasında yer alan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bilindiği üzere birkaç senedir bin 500 kişilik ASDEP memur alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre ilgili kurumun bu senede alım yapacağı beklenirken müjdeli haber geldi.

Geçtiğimiz günlerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Antalya'da yaptığı konuşmasında ASDEP hakkında bilgiler verilerek bundan önceki alımlara değindi ve bu sene içerisinde 3 bin (3.000) ASDEP memur alımı yapılmasının planlandığı duyuruldu. Peki detaylar nedir?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama ile 2018 yılı sonuna kadar Aile Bakanlığının 3 bin (3.000) ASDEP memur alımı yapılacağı belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Buna göre ASDEP memur alımları bilindiği üzere aynı tarihte gerçekleştirilmemekte olup alımlar il müdürlüklerinin resmi internet siteleri aracılığı ile yayımlanmaktadır.

İlk alımlar il müdürlükleri aracılığı ile önümüzdeki aylardan itibaren kamuoyuna duyurulması beklenmektedir. Yakın zamanda yine 3 bin 3.000 ASDEP memur alımı hakkında kamuoyuna duyurunun yapılması beklenmektedir. Duyuru geldiğinde İşin Olsa ekibi olarak sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 22:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan kara
Gökhan kara - 5 yıl Önce

ASDEP NE DEMEK

ahmet
ahmet - 5 yıl Önce

sabirsizlikla bekliyoruz.Allahim yalvariyorum bu son sansim olacak.asdep alimlari biran once ilan etsin artik

Seher ...
Seher ... - 5 yıl Önce

Alımlar ne zaman

Naime
Naime - 5 yıl Önce

Aile sosyal destek ve yardım programı

Sosyal hizmete ve sosyal yardıma ihtiyacı olanların tespitinde görevli

HAMDİ KARATAŞ
HAMDİ KARATAŞ - 5 yıl Önce

BİLGİSAYAR UYGULAMALI EKONOMİ BÖLÜMÜ MEZUNLARINI DA ALMANIZI ARZU EDİYORUZ. LİSANS MEZUNUYUZ .

Cemal
Cemal - 5 yıl Önce

Lütfen artık psikolog alımları martta başlasın mümkünse sayıları artirilsin

Fatma Yılmaz
Fatma Yılmaz - 5 yıl Önce

Lütfen artık önlisans çocuk gelişimcilere de kadro açın hiçbir yerde kadro açmıyorsunuz Aile bakanı Bile açmazsa biz nerde çalışalım sesimizi duyun artık!!