Aile Bakanı Müjdeledi! 3 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından müjdeli haber verildi. Yapılan açıklama da 3 bin ASDEP memur ve personel alımı yapılacağı belirtildi.

Aile Bakanı Müjdeledi! 3 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak

Son yıllarda en çok faaliyet gösteren, hızlı bir şekilde gelişme kateden ve memur, personel alımı ilanlarını kamuoyuna duyurumakta olan kurumlar arasında yer alan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı geçtiğimiz iki senede bilindiği üzere toplam 3 bin kişilik ASDEP memur ve personeli alımı yapıldı.

Buna göre ilgili kamu kurumunun bu senede belirli bir sayıya kalmak koşulu ile ASDEP memur ve personel alımı yapması beklenirken alımların kaç kişilik olarak yapılacağı merak ile bekleniyordu. Sonunda konu hakkında duyuru geldi. Müjde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından kamuoyuna duyuruldu.

3 BİN ASDEP PERSONELİ ALINACAK

Türkiye'nin dört bir yanında yapılan organizasyonlara katılmakta olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Antalya'da katıldığı program da çok önemli açıklamalar yaptı. Yapılan açıklama da geçtiğimiz iki sene boyunca toplam 3 bin kişilik ASDEP personeli alımı yapıldığı ve 2018 yılında da 3 bin ASDEP memur alımı yapılacağı belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama da 3 bin kişilik ASDEP personelinin istihdam edileceği müjdelendi. Peki alımlar ne zaman yapılcak. Buna göre 2018 yılı içerisinde alımların kesin olarak yapılması bekleniyor ancak henüz tarih belli değil. Tarih duyurusu yapıldığı andan itibaren İşin Olsa ekibi olarak sizlere duyuru yapacağız.

İŞİN OLSA / ÖZEL HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine
Emine - 5 yıl Önce

Lütfen alacağınız insanlar şu mezunu bu yaş diye ayırmayın Allah tan korkan merhamet sahibi insanlar seçin

Şevkat
Şevkat - 5 yıl Önce

Kesinlilke insanı anlayan merhametli ve dürüst insanları alalım.Kpss de yüksek alıpta toplumunu kendini ve çevresini bilmeyen o kadar çok insan varki...Ne yaptığını ve yapacağının farkında olanlar olsun inş.Bize böyleleri gerek.şimdiden Hayırlı uğurlu olsun inşaAllah.

Jule
Jule - 5 yıl Önce

Lütfen yaş sınırına ya da puana takılmayın kimse bir işi yapmadan başarı sağlayamaz sen önce kişiyi yetiştir sonra yapamıyosa alma 20 yaş ya da 45 yaş eğer istiyorsa bu işi yapar insanları hayattan soğutmayın sizin torpiliniz var geldiniz bırakında bizim de ALLAH ımız yardım etsin

Şahin
Şahin - 5 yıl Önce

Kpss ye girmeden ilk önce 35 yaş üstü olanlar kpss ye başvurmasınlar diye not düşünde bu millet ona gore dusunsunler sınava girdikten sonra vay 35 yaşını gecmicekmiste vay şoyleymiste.

Seher
Seher - 5 yıl Önce

Yaş sıniri getirip sonra alım yapmak akıl işi değil zaten bekleye bekleye 40 olduk hu saatten sonra ne olaki

eda
eda - 5 yıl Önce

yorpil devreye girer malesef

şükrü
şükrü - 5 yıl Önce

memur alımı nezaman

Theodor
Theodor - 5 yıl Önce

Ne mezunlari basvuruyo