Adalet Bakanlığı ve CTE 14 Bin 504 Memur Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE'nin 14 bin 504 memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak, detaylar nedir?

Adalet Bakanlığı ve CTE 14 Bin 504 Memur Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer alan ve her sene farklı pozisyonlar dahilinde ciddi atamalar gerçekleştirmekte olan Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE açık olduğunu tespit ettiği kadroları kamuoyuna duyurmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda yapılan duyurular ile 14 bin 504 memur alımı yapacağı açıklanmıştı. Adaylar başvurularını yaptı ve şimdi sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki 14 bin 504 memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak detaylar nedir?

SONUÇLARIN AÇIKLANMA TARİHİ NEDİR?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE farklı pozisyonlar için 14 bin 504 memur alımı yapacağını açıklamış ve adaylar müracaatlarını gerçekleştirmişti. Buna göre sonuçlar hangi tarihte açıklanacak? Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana bakıldığında 27 Haziran 2018 tarihinde sonuçların açıklanacağı öğrenildi. Seçimin sonuçların açıklanmasında her hangi bir olumsuzluk teşkil etmeyeceği düşünülmekte olup sonuçların kesin olarak 27 Haziran'da kamuoyuna duyurulması beklenmektedir. Sonuçların açıklandığında dair kamuoyuna resmi bir duyuru gelirse www.isinolsa.com ekibi olarak sizler için ilanı ve duyuruları takip ediyoruz. Sonuçlar açıklandığında sizleri ilk olarak bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 16:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atanamayanİkm
Atanamayanİkm - 4 yıl Önce

Biz geçen alımlarda kazandık ama hala atanamadık. Belgeleri verdik bekliyoruz, yeni başvuranlar da baya bekleyecek :)

bekleyenler
bekleyenler - 4 yıl Önce

sonuclar 27 haziran deniliyor ama daha sonuc yok be zaman aciklanacak