Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan alımları ne zaman yapılacak?

Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı her sene açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Alım ilanları hazırlanmadan önce Maliye Bakanlığı tarafından onay verilir ve kurum tarafından ilan hazırlanarak Devlet Personel Başkanlığına yayımlanması için gönderilir.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan pozisyonuna personel alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre 2017 yılında yeni alımlar ne zaman yapılacak.

İKM ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamasında cezaevlerine ve adliyeye açık pozisyonlar için personel alımı yapılacağı ilanların hazırlandığı ve yakın zamanda kamuoyuna duyurulacağına ilişkin duyuru yapmıştı. Fakat halen konu hakkında her hangi bir açıklama yapılmadı.

Peki Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz Koruma Memuru (İKM) gardiyan alımı ne zaman yapılacak. Buna göre tarih hakkında her hangi bir bilgi yok fakat yakın zaman içerisinde konu hakkında ilanların hazırlanması ya da Maliye Bakanlığı ile görüşmelerin tamamlanması ve ilan edilmesi beklenmektedir. İKM alımı, infaz koruma memuru alımı, gardiyan alımı hakkında duyuru yapıldığında İşin Olsa aracılığı ile konu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İkm
İkm - 2 yıl Önce

Kardeşim sizin sitede de iş yok hani hızlandıracaktınız alımları ?

Anıl
Anıl - 2 yıl Önce

Hadi inşAllah

ali
ali - 2 yıl Önce

memur olmak için sadece kpss den 70 almak gerekmez işini iyi yapmak ve devletimize hizmet etmek başlıca başlıca görevlerimiz arasında gelir şartları lütfen esnetin kpss 60 olmalı

berk
berk - 2 yıl Önce

Tüm umut ışıkları lisanslılar için yanıyor. Ne olurdu şimdi bu mesajım görülse ve duyulsa umut olsa önlisanslılara heryerde önlisans için en az 70 baraj puan isteniyor. Bizlerede umut ışığı olun 60 hadi 65 olsun en fazla lütfen umutlarımza ışık olun ;(

Dadasim
Dadasim - 2 yıl Önce

insAllah kpss sartsiz olur yada 60dan baslar

saygilarimla efendim
saygilarimla efendim - 2 yıl Önce

60 olur ins....

Burak koçak
Burak koçak - 2 yıl Önce

Önlisans için kpss puanı 60 olmalı.Bizim de sesimizi duyun artık yeterrr..