Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) Alımı Ne Zaman Yapılacak

Adalet Bakanlığı tarafından İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) alımı yapılması bekleniyor. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) Alımı Ne Zaman Yapılacak

Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ bilindiği üzere 2017 yılının başlarında yaptığı açıklamasında yıl sonuna kadar İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan), şoför, zabıt katibi, mübaşir gibi kadrolar için toplam 5 bin kişilik personel alımı yapacaklarını duyurmuşlardı.

Adaylar alımların hemen yapılmasını bekleniyordu fakat bir türlü beklendiği gibi ilanlar yayımlanmadı. Peki Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) memuru alımları ne zaman yapılacak, konu hakkında açıklama var mı? Yeni Adalet Bakanı adımlar atacak mı?

YENİ ADALET BAKANI AÇIKLAMA YAPTI MI

Bilindiği üzere Adalet Bakanı koltuğuna Bekir Bozdağ'dan sonra Abdulhamit Gül geçti. Peki Bakan Abdulhamit Gül konu hakkında açıklama yaptı mı? Malesef İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) alımına ilişkin her hangi bir açıklama bulunmuyor. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Alımların ne zaman yapılaacağına ilişkin resmi kaynaklardan bir bilgi olmadığı için şu anda bu soruya net cevap vermek zor gözüküyor. Fakat en kısa süre içerisinde Adalet Bakanlığı tarafından ilanın hazırlanması ve kamuoyuna İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) alımının duyurulması beklenmektedir.

ALIMLAR YAPILSIN

İşin Olsa ekibine özellikle sosyal medya aracılığı ile ulaşan adayların sayısı bir hayli arttı ve adaylar İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) alımı yapılsın istiyor. Bizlerde umut ediyoruz ki en kısa süre içerisinde İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) kadrosu için alımlar yapılır.

TÜM ATAMALARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ikm
ikm - 2 yıl Önce

eylülde alım olucakmış sözde inşAllah olur

Rated
Rated - 2 yıl Önce

İnşAllah Sivil kaynaktan alım sağlanır !!!
Ve inşAllah eski uzman mevzusu gündeme gelmesin artık.

Abdullah
Abdullah - 2 yıl Önce

82 puan mübaşir olur mu bu puanla

İbo
İbo - 2 yıl Önce

Allah için artık yeter zabıt katibi alın artık, birde şu 20 katı kadar aday işinde kaldırın, adam keyfi olarak öylesine başvuru yapar birçok kişinin hsyalleriyle oynarken klavye sınavına katılmaz, neymiş efendim şansımı denedim, bey efendiler şansını denemekle yüzlerce kişinin hsyalleriyle oynuyor

Şerife
Şerife - 2 yıl Önce

Adalet meslek lisesinden infaz koruma alanından mezunum.KPSS den 80 aldım. Ben ve benim gibi birçok arkadaşım memur alım olanlarını bekliyorlar.lütfen bir an önce ilanlar yayınlansın.hepimizin hayalleri ve hayatla ilgili planları var.

cloud
cloud - 2 yıl Önce

Ne mezunu

dadaş
dadaş - 2 yıl Önce

mübaşir içindemi 70 puan lazım bilgisi olan varmı bi zahmet yazı versin

işrak
işrak - 2 yıl Önce

56 puan aldım mübaşir olabilirmiyim