Adalet Bakanlığı En Az Lise 527 Mübaşir Memuru Alımı Yapacak!

Adalet Bakanlığı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere 527 mübaşir memuru alımı yapacak. Peki başvuru tarihleri nedir ve nasıl başvuru yapılacak?

Adalet Bakanlığı En Az Lise 527 Mübaşir Memuru Alımı Yapacak!

Adalet Bakanlığının Türkiye'nin tüm illerinde adliye sarayları bulunmaktadır. Adliye saraylarında hakim, savcı, memur, hizmetli, şoför, güvenlik görevlisi, polis, mübaşir, zabıt katibi vb. gibi kadrolarda binlerce personeller istihdam etmekte olup Adalet Bakanlığı tarafından geçtiğimiz gün yeni bir ilan yayımlandı.

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan da en az lise mezunu 527 mübaşir alımı yapılacağı belirtildi. Peki mübaşir alımı ilanında detaylar nedir, nasıl başvuru yapılır, hangi tarihlerde müracaatlar yapılacak? Tüm detayları www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere açıklıyoruz.

ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Adalet Bakanlığı adliyelerde görev yapmak üzere 527 mübaşir alımı yapacak. Peki aranan şartlar nedir? Buna göre adayların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, kamu haklarında mahrum olmamak, 35 yaşını bitirmemiş olmak, KPSS'ye girmiş 70 ile üzerinde puan almış olmak, sicilleri uygun olmak vb. gibi şartlar aranmaktadır.

BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Peki başvurular nasıl ve ne zaman yapılacak? En az lise mezunu 527 mübaşir alımına ilişkin tüm bilgileri hemen yukarıda sizler için sunduk. Peki başvuru detayları nedir? Buna göre müracaatlar 21 Mayıs 2018 tarihinde başlayacak olup 11 Haziran 2018 tarihine kadar sürecektir. Aranan özel şartlar var mı, başvurunun adım adım nasıl yapılacağına dair tüm detayları öğrenmek için hemen aşağıdaki linki takip ediniz.

MEMUR ALIMI BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 13:08

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE