Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adalet Bakanlığı bünyesinde bulunan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 3 bin 721 sözleşmeli personel alımı başvuruları yapmıştı. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Adalet Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere her sene on binlerce personel alımı yapmaya devam ediyor. En çok alım yapılan kurumlardan bir tanesi de Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüdür. Bilindiği gibi yayımlanan bildiri ile söz konusu kurumun 3 bin 721 sözleşmeli personel alımı yapacağı öğrenilmiş ve başvurular 19 Eylül 2016 tarihi ile başlamış 27 Eylül 2016 tarihine kadar sürmüştü. Başvuruların kapanması ile resmi bir açıklama yapılmamışta olsa beklenenden daha fazla adayın başvuru yaptığı tahmin edilmektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Kaç Personel Alınacaktı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü toplam 3 bin 721 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Peki bu adaylar hangi pozisyonlar için alınacaktı.

İnfaz Koruma Memuru - 3 bin 258 personel
Büro Personeli - 201 Personel
Kaloriferci - 15 Personel
Aşçı - 14 Personel
Şoför - 121 Personel
Teknisyen - 49 Personel
Sağlık Memuru - 63 Personel

Yukarıda belirtilen personeller için kaç kişinin alınacağı yanlarında belirtilmiştir. Başvuru yapan adayların 10 Ekim 2016 ile 11 Ekim 2016 tarihleri arasında boy ve kilo ölçümlerinin yapılması bekleniyor. Aynı zamanda büro personeller için 12 Ekim'de uygulama sınavları yapılacak. Şoförler için uygulama sınavı ise 14 Ekim 2016 olarak belirlendi. Sözlü sınavların 31 Ekim 2016 tarihinde yapılması beklenmekte olup diğer öğrenmek istediğiniz tüm detaylı bilgiler için aşağıda ki bildir inceleyebilirsiniz.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemile
Cemile - 3 yıl Önce

Boy kilo ölçümleri nerede yapılacak lütfen bilgi verebilir misin?