Adalet Bakanlığı 15 Bin 500 Memur Alımı Yapacak! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Adalet Bakanlığı 2018 yılı içerisinde 15 bin 500 memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak, hangi pozisyonlara alım yapılacak, tarih hakkında kamuoyuna her hangi bir açıklama yapıldı mı?

Adalet Bakanlığı 15 Bin 500 Memur Alımı Yapacak! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Ülkemizin en çok atama yapan kamu kurumları arasında yer alan Adalet Bakanlığı Türkiye'nin dört bir yanında sahip olduğu adliyeler ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE kurumlarında faaliyetlerini sürdürmekte ve aralıklarla memur ile personel alımı ilanlarını duyurmaktadır.

Adalet Bakanlığının bu sene 10 bin memur alımı yapması bekleniyordu ancak Adalet Bakanlığı ile yeni yapılan açıklama da sayının artırıldığı ve toplam 15 bin 500 memur alımı yapılacağı öğrenildi. Peki 15 bin 500 memur alımı ilanı ne zaman yayımlanacak, tarih hakkında açıklama yapıldı mı?

MEMUR ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı 2018 yılı içerisinde 15 bin 500 memur alımı yapılacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Buna göre tarih hakkında net bir bilgi yok fakat sosyal medyada son günlerde sık sık ortada dolaşan bir iddiaya göre alım ilanının birkaç haftaya kadar yayımlanacağı belirtiilmektedir. Tabi bu resmi bir duyuru olmadığı için adaylarımızı yanlış bilgilendirmemek adına net bir tarih verememekteyiz. Peki alımlar hangi pozisyon için yapılacak?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Adalet Bakanlığı 15 bin 500 memur alımı yapılacak. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak? Buna göre gardiyan infaz koruma memuru İKM, zabıt katibi, mübaşir, şoför, teknisyen, hizmetli vb. gibi kadrolar için memur alımlarının yapılması beklenmektedir. İlanlar yayımlandıkça www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere bilgi vereceğiz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 13:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
MURO
MURO - 2 yıl Önce

seçim öncesi atama yaptınız acık oy direk oyumu veririm atma yapmazsanız ya oy kullanmam yada gerisini siz düşünün

Papatya
Papatya - 2 yıl Önce

Kac yildir atama bekliyorum kpssye icin yatirdigimiz paralara yazik binlerce universite mezunu issiz var bunlara cozum getirin okulları bolmek yerine yok universitelerin kontenjanini dusursun o kadar ogrenci almayin yillar aynia sorunlar bi cozemediniz gitti eğitimde ki sıkıntı heryere yansidi madenlerinizi isleyemiyorsunuz vergiyle devlet donmez

Azime
Azime - 2 yıl Önce

En az lise menzunu olsun kpss sarti 70 ve uzeri olsun

ayhan
ayhan - 2 yıl Önce

alımlarda yaş şartı var mı

Arif Madran
Arif Madran - 2 yıl Önce

En az lise mezunu olsun KPSS şartı 60 ve üzeri olsun

MUHTEŞEMEHMET
MUHTEŞEMEHMET - 2 yıl Önce

ACIKTAN ATAMAYA GÜVENMEYIN.TORPİLİ Y

mehmet güneş
mehmet güneş - 2 yıl Önce

iş ariyorum iş istiyorum işsizlik ten.iş iş bulamıyorum ama iş ariyorum erzurum karacoban ilçe yaşıyorum iş ariyorum

RAFET GÜNGÖR
RAFET GÜNGÖR - 2 yıl Önce

İ.K.M Olmak istiyorum kpss puanını 60 yapabilirmisiniz?.