500 Kadın Polis Özel Harekat PÖH Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

EGM Eylül ayında 500 kadın Polis Özel Harekat PÖH ilanını yayımlamıştı. Ancak henüz sonuçlar açıklanmadı. Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

500 Kadın Polis Özel Harekat PÖH Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığından uzun süredir kadın Polis Özel Harekat alımı için müjde verilmesi bekleniyordu ve ilgili duyuru geçtiğimiz Eylül ayında yapıldı. Öyle ki adaylar 17 Eylül 2019 ile 27 Eylül 2019 tarihlerinde Polis Akademisi Başkanlığıın resmi internet sitesi üzerinden müracaatlarını gerçekleştirdi. Aynı dönemde Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM komiser yardımcısı alımları da olduğu için sistemde yoğunluk yaşandı ve bazı adayların sisteme erişememesinden dolayı müracaat tarihi 29 Eylül 2019 tarihine kadar uzatıldı. Buna göre kadın Polis Özel Harekat alımı ilanı yayımlandı, başvurular yapıldı, ön sağlık, fiziki yeterlilik parkuru ve mülakat işlemleri tamamlandı ancak henüz sonuçlar duyurulmadı. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Adaylar büyük bir merak ile bekleniyor.

KADIN PÖH SONUÇLARI AÇIKLANMA TARİHİ

Kadın Polis Özel Harekat PÖH alımı ilanı ile Polis Amirleri Eğitim Merkezi 2 bin komiser yardımcısı alımı neredeyse aynı dönemlerde yapıldı ve PAEM sonuçları açıklandı. PAEM sonuçları açıklandığı için şimdi gözler kadın Polis Özel Harekat sonuçlarına çevrildi. Üzerinden uzun bir zaman geçmeden 25. dönem POMEM sonuçlarının da kısa bir süre içerisinde açıklanması bekleniyor ancak incelemeler henüz yeni başladıysa açıklanma süresi de biraz uzayabilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE