5. Dönem PAEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Akademisi Başkanlığı 5. dönem Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM sonuçları ne zaman açıklanacak, sonuçların belli olacağı tarih duyuruldu mu?

5. Dönem PAEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından alınan karar ile 2 bin kişilik komiser yardımcısı alımı yapılacağı duyurusu yayımlanmıştı. Bu bağlamda Polis Akademisi Başkanlığı tarafından komiser yardımcısı alımı için duyuru yapıldı ve müracaatlar alındı. Buna göre komiser yardımcısı adaylar açıklanmış olan tarihte yani 20 Haziran 2020 - 5 Temmuz 2020 tarihlerinde ön sağlık, fiziki yeterlilik testi ve mülakatlar tamamlandı. En son 5 Temmuz'da adaylar için değerlendirme yapıldı ve üzerinden neredeyse yarım yıl geçti ancak henüz ses çıkmadı ve sonuçlar açıklanmadı. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak bilgi var mı?

SONUÇLAR HALEN AÇIKLANMADI

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 5. dönem Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM tarafından resmi bir açıklama gelmediğinden dolayı sonuçların ne zaman açıklanacağı henüz bilinmiyor. Ancak neredeyse üzerinden yarım yıl gibi bir süre geçip sonuçların açıklanmaması pek çok adayı tedirgin etmeye devam etmektedir. Şu anda 5. dönem PAEM adayları kendi aralarında kurdukları whatsapp grupları aracılığı ile iletişim kurmaya çalışmaktadır. 4. dönem PAEM mezuniyet işlemleri bitmeden sonuçların açıklanması beklenmiyordu ancak 4. dönem PAEM için mezuniyet sıralaması da Polis Akademisi Başkanlığınca 17 Aralıkta duyuruldu ve üzerinden hafta geçmesine rağmen 5. dönem PAEM için net bir duyuru yayımlanmadı. Polis Akademisi Başkanlığı 2 bin komiser yardımcısı alımı ilanı sonucu açıklanırsa İşin Olsa sitesi üzerinden bilgi edinebileceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 23:08

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE