4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak! Hangi Bölüm Mezunları Başvuru Yapabilir?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 4 bin ASDEP memur alımı yapacak. Peki alım ilanına hangi bölüm mezunları başvuru yapabilecek?

4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak! Hangi Bölüm Mezunları Başvuru Yapabilir?

Ülkemizin önemli bakanlıkları arasında yer alan ve hükümet tarafından özellikle son birkaç senede bütçesi ciddi oranda artırılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı geçtiğimiz sene ciddi şekilde ASDEP memur ataması yapıldı. Bu sene atamalar ne zaman yapılacak, alımlar yapılacak mı derken konu hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdeli haberler duyuruldu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 4 bin memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi bölüm mezunları başvuru yapabilir?

BÖLÜM ŞARTLARI NEDİR?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 4 bin ASDEP memur alımı yapacağı öğrenildi. Buna göre yakın zamanda alımların yapılması bekleniyor. Peki ilan yayımlandığında hangi bölüm mezunları ilgili ilana başvuru yapabilecek? Adayların ASDEP kadrosuna başvuru yapabilmesi için Psikolojik Danışmanlık, Sosyal Hizmetlet, Psikoloji, Sosyal Çalışmalar, Sosyoloji, Rehberlik ve Sosyal Hizmet lisans bölümlerinden her hangi bir tanesinden mezun olan adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilecektir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını 4 bin ASDEP memur alımı ilanı yayımlandığında şartlar hakkında bilgi edinmek ve müracaat detaylarını öğrenmek isteyen adayların www.isinolsa.com sitemizi ve mobil uygulamalamamızı takip etmesi gerekmektedir.

İlan Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: İşin Olsa Mobil Uygulamamızı İndirin (Android - iOS)

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 09:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
ülkü
ülkü - 4 yıl Önce

Çocuk gelişimim Ön lisanstan alım yapmayacaksanız neden bu bölümleri açıyorsunuz ?

bahar
bahar - 4 yıl Önce

sosyal hizmetler önlisans mezunlaradınada kontenjan ayrılsın artık lütfen bizleride görün

Üniversiteli
Üniversiteli - 4 yıl Önce

yıllardır bekleyen iş ve meslek danışmanları da başvuru yapmalı ki mağduriyetleri giderilsin

ASLI
ASLI - 4 yıl Önce

ASDEP kapsamında Çocuk gelişimcilerin ve Aile ve tüketici ekonomistlerinin kadro dışı bırakılması çok yazık.

Tulay
Tulay - 4 yıl Önce

Çocuk gelişimci lise mezunu alınacaktı bir açıklama yaparmisiniz

emoş
emoş - 4 yıl Önce

lütfen Sayın Bakanım EKPSS ile lise çocuk gelişimi mezunu kontejanı açın öy le göstermelik 1 tane değil bizi sevindirecek bir miktarda sayıda olsun biz de bu halimizle hayatımız boyunca size du edelim neolur neolur neolur.

Ramazan
Ramazan - 4 yıl Önce

Ön lisans mezunlari neden alinmiyor

Buket
Buket - 4 yıl Önce

ATB bölümü bakanlıkta ve diğer tüm ilgili alanlarda yer almalı bu atbnin en doğal hakkıdır!! Senelerce dirsek çürütmüş ailesinin kısıtlı imkanlarıyla bir yerlere gelebilmek üzere canını dişine takan her hakkın bir karşılığı olmalı. Lütfen bizim için de yer açılsın yahut gereksiz görülmüşse bu bölüm, kapatılsın. Bu zulümden başka bir sey değildir.