3 Bin ASDEP Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yapılan açıklama ile 3 bin ASDEP memur alımı yapacağı açıklanmıştı.

3 Bin ASDEP Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Bilindiği üzere hükümet artık Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığına ayrılan bütçeyi bir hayli artırdı. Öyle ki aile içi sorunların çözülmesi, çocuklara iyi geleceklerin verilmesinin sağlanması, yardıma muhtaç ailelerin tespit edilmesi ve en hızlı şekilde yardımların götürülmesi gibi konular için ASDEP memur alımları yapılmaya devam ediyor.

Hükümet sisteminin değişmesinden sonra Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk göreve gelir gelmez müjdeli haber vermiş ve yakın tarih içerisinde 3 bin ASDEP memur alımı yapılacağı duyurulmuştu. Ancak alımlar halen yapılmadı. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

İLAN TARİHLERİ BELLİ Mİ?

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yapılan açıklama ile 3 bin ASDEP memur alımı yapacağı öğrenildi ancak resmi olarak bir duyuru yapılmadığı için henüz alımların ne zaman yapılacağı hakkında bir bilgi verilmedi. Fakat alımların tek bir ilan üzerinden değil İl Müdürlükleri üzerinden yayımlanacağı tahmin edildiği için hepsinin aynı tarihte yayımlanması beklenmiyor. Bu sebepten dolayı İşin Olsa ekibi olarak 3 bin ASDEP memur alımı ilanlarını takip etmeye devam ediyor eğer ilan yayımlanırsa sizlerde detayları öğrenmek isterseniz www.isinolsa.com sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 07:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 3 yıl Önce

lütfen 35 yaşı sınırı olmasın biz üniversite mezunlarını da unutmayın

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

bu asdep alimida yilan hikayesine donustu.hep alim olcak rakam verirler ama 1 yil gecti halen alim yok.2017 puanimiz halen bklior.ypin artik bu alimi

Ayşe
Ayşe - 3 yıl Önce

Sayın bakanımızdan asdep alımları için tarih açıklamadı bekliyoruz

SIRADAKİ HABER