26 Haziran Atama Kararı: Maliye Bakanlığına 523 Memur Atandı!

Resmi Gazete'deki atama kararları yayımlandı. 26 Haziran 2020 tarihi ile Cumhurbaşkanlığı onaylı atama kararlarını sizlerle paylaşıyoruz.

26 Haziran Atama Kararı: Maliye Bakanlığına 523 Memur Atandı!

Günün atama kararları Cumhurbaşkanı onayı ile yayımlandı. 26 Haziran 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan kararlara göre resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı tarafından yapılan atama kararları yer aldı. Söz konusu arama kararına göre kamu kurumları ve bakanlıklara atama yapıldı.

ATAMA YAPILAN KURUM VE BAKANLIK:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan onaylı atama kararlarına göre, Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A,Ş Müdürlüğü ve Hazine ve Maliye Bakanlığına atama yapıldı.

TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ A.Ş. GENEL MÜDÜRĞÜ ATAMALASI:

Resmi Gazete'nin 31167 sayılı kararlarına göre Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A,Ş Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Metin Yazar Atandı.

Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A,Ş Müdürlüğünde açık bulunan,

  • Genel Müdür yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Ütyeliğine İrfan İPŞİR,
  • Yönetim Kurulu Üyeliğine, Ömer Abdullah KARAGÖZOĞLU, Enver MAMUR, Murat BAŞTOR ataması yapılmıştır.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞINA 523 MEMUR ATANDI!

Resmi gazete'de 2020/309 sayılı atama kararına göre, Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Vergi Müfettişliklerine, yapılan yeterlilik sınavında başarı gösteren aşağıdaki listede yer alan 523 vergi müfettiş yardımcıları 3 sayılı cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 2 ve 3 maddeleri greğince ataması yapıldı.

İLGİLİ ATAMA KARARI BURADA

YORUM EKLE