Yeşilay Farklı Pozisyonlarda Personel Alacak!

Yeşilay farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Alımlarla ilgili kadro dağılımı ve başvuru koşullarını haberimizde derledik.

Yeşilay Farklı Pozisyonlarda Personel Alacak!

Türkiye’nin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Yeşilay tarafından ilgili kariyer sitesinde yayınlanan yeni ilanlarda farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır. İlgili pozisyonlara ilişkin detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

Eğitim Teknoloğu

İlgili pozisyon için alımlarda adayların Üniversitelerin Bilişim, BÖTE bölümlerinden mezun, daha önceden Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) alanında çalışmış, Adobe Photoshop, Illustrator, Camtasia Studio, Articulate Storyline gibi tasarım programları ve video kurgu araçları hakkında bilgi sahibi, en az 3 yıllık alan tecrübesine sahip, ileri düzeyde İngilizcesi olan, İstatistiki raporlama ve analiz programlarından en az birini kullanabilen ve bu araçlarla raporlama yapabilen, Microsoft Office Programlarını aktif kullanabilen (Word, Excel, PowerPoint), erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da 2 yıl süre ile tecilli olma şartı aranmaktadır.

Halkla İlişkiler Uzmanı

Çanakkale, Yozgat ve Niğde illerinde istihdam edilmek üzere halkla ilişkiler uzmanı alınacak olup adayların Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya ilgili bölümlerinden mezun, benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, diksiyonu düzgün, prezantabl ve güler yüzlü, etkin iletişim, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, dikkatli, güvenilir, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olma şartları yer alır.

Sosyal Hizmet Uzmanı

Türkiye’nin farklı iller geneline yapılacak olan alımda Üniversitelerin Sosyal Hizmet Bölümünden mezun, benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, branşı ile ilgili yenilikleri, tüm güncel yöntemleri takip eden ve uygulayan, MS Office programlarına hakim, güçlü iletişim becerilerine sahip, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, yeniliğe ve öğrenmeye açık, kişisel gelişimine önem veren, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak şartları aranmaktadır.

Klinik Psikolog

Farklı illerde görevlendirilecek olan adayların “Klinik Psikoloji” veya "Bağımlılık" alanında yüksek lisans derecesine sahip olmak şartıyla lisans mezuniyeti Psikoloji ya da Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik olan, en az 3 yıl Psikoterapi ve tercihen bağımlılıklar üzerine yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri almış ve erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak şartları aranmaktadır.

İlgili ilamlara başvuru yapmak için: https://bit.ly/2ytPn3h

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 21:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine yılmaz
Emine yılmaz - 3 yıl Önce

Nerden başvuru yapacağım