Türk Kızılayı 17 Farklı Pozisyon İle Memur Personel Alımı! KPSS Şartı Yok

Türk Kızılayı personel alımı yapacağını ilan etti. Bu kapsamda ilan yayımlayan Türk Kızılayı farklı 17 pozisyon için KPSS şartı olmadan memur personel alımı gerçekleştirecek.

Türk Kızılayı 17 Farklı Pozisyon İle Memur Personel Alımı! KPSS Şartı Yok

Türk Kızılayı kendi resmi internet sitesi üzerinde veya çeşitli kariyer siteleri üzerinde toplamda 17 farklı pozisyon için persoel alımı yapacağını ilan etti. Bu yönde ilan yayımlayan Türk Kızılayı başcuru şartları ve diğer detayları belirterek adayların başvuru önünü açtı. Bu kapsamda bizde İşin Olsa ekibi olarak sizler için hazırladığımız bu haberimizde Türk Kızılayı memur alımları ve personel alımları hakkında detaylı bilgiler verecek ve nasıl başvuru yapacağınızı belirteceğiz.

17 FARKLI POZİSYON İÇİN ALIM YAPILIYOR!

Türk Kızılayı yayımladığı ilanlar doğrultusunda 17 farklı pozisyonda alım yapacağını belirtti. Buna göre, Raporlama Uzmanı, Çağrı Merkezi Operatörü, Destek Hizmetler Sorumlusu, Rehberlik ve Psikolojik Danışman, Finans ve Hazine Yönetimi Yetkilisi, Finans Müdürü, Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Doğrulama & Gözlem Asistanı, IT Risk and Internal Control Senior Specialist, Risk and Internal Control Senior Specialist, Risk and Internal Control Manager, Project Assistant, Doktor, Gençlik Çalışanı, Proje Yöneticisi, Geçim Kaynağını Geliştirme Proje Uzmanı, Koruma Programı Proje Asistanı pozisyonlarında personel alımları yapacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Söz konusu olan Türk Kızılayı 17 farklı pozisyonda personel alımı yaptığı için her pozisyon için adaylardan farklı nitelikler ranıyor. Ancak biz sizlere her pozisyon için aranan genel nitelikler hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca belirtmek isterizki Türk Kızılayı adaylardan KPSS ( Kamu Personeli Seçme Sınavı ) şartı aramayacak.

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
  • Analiz, yorumlama ve raporlama kabiliyeti bulunan,
  • En az lise mezunu olmak veya Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans seviyesindeki bölümlerden mezun olmuş olmak, 
  • Vardiya sisteminde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek,
  • Alım yapılacak pozisyona göre deneyim sahibi olmak, 
  • Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Erkek adaylar için Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,
  • Alım Yapılacak bölgede ikamet ediyor olmak,

Gibi nitelikler arnmaktadır.

BAŞVURULAR NEREDEN NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılay ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar. Bu kapsamda adaylar başvurularını kariyer siteleri veya Türk Kızılayı resmi başvuru sistemi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. İlanlar için başvuru tarihi verilmemiş olup yeterli başvuru alındığında ilanlar yayımda kaldırılacaktır.

Başvuru Sistemi 1( Kariyer Sistemi ) : //bit.ly/2UzZtoN 

Başvuru Sistemi 2( Kızılay Resmi Site ) : https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 10:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
lanet olsun akp ye
lanet olsun akp ye - 4 yıl Önce

aldıkları personeller suriyeliler için hep...Allah belanı versin akp