TÜBİTAK UZAY Enstitüsü KPSS'siz Kamu Personeli Alımı İlanı Mayıs 2020

TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak için Ankara ilinde personel alımı yapılacak. Peki şartlar nedir? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

TÜBİTAK UZAY Enstitüsü KPSS'siz Kamu Personeli Alımı İlanı Mayıs 2020

TÜBİTAK Mayıs ayı 2020 personel alımlarına devam ediyor. 22 Mayıs 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK UZAY uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 15 kişilik kadro ile personel alacak. Peki kimler başvuru yapabilir?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK 15 kişilik kadro ile AR-GE Personeli ( Araştırmacı ) ve Ar- Ge Teknisyeni pozisyonunda alım yapacak. Bu kapsamda adaylardan genel olarak Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Lisans Mezunu olmak ve ilgili alanlarda eğitimini tamamlamış olmak, TÜBİTAK tarafından belirtilen İngilizce sınav türlerinden taban puana sahip olmak gibi nitelikler aranacak.

Ayrıca ilanda KPSS şartı aranmıyor olup TÜBİTAK KPSS Siz Personel Alımı yapacak.

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK personel alımı için başvuru süreci ilanın yayım tarihi olan 22 Mayıs 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 12 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecektir.) İlana başvuruda bulunmak için "www.uzay.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE