Lise, Ön Lisans ve Lisans: TÜBİTAK 40 Personel ve Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak için farklı kadrolarda 40 Memur ve Personel Alımı yapacağını bildirdi. Alım kadroları ve şartlar haberimizde.

Lise, Ön Lisans ve Lisans: TÜBİTAK 40 Personel ve Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK 40 Memur Personel Alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda olmak üzere 40 kişilik kadro ile Memur ve Personel kadrolarında alım yapacak. Buna göre alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları haberimizde sizlerle paylaşacağız.

Alım Yapılacak Kadrolar:

  • 2 Memur,
  • 2 Ar-Ge Personeli,
  • 14 Engelli Diğer Teknisyen ve Teknikerler,
  • 12 Teknisyen,
  • 6 Dağıtıcı,
  • 2 Şoför,
  • 2 Yönetici Asistanı

Genel Başvuru Şartları Nedir?

1) Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

2) Alım Yapılacakl il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

3) T.C. Vatandaşı olmak,

4) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak,

5) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak,

Kadrosuna Göre özel Şartlar:

Başvurular Ne Zaman?

TÜBİTAK 40 personel Alımı için başvurular ilanın yayım tarihi olan 08 mart 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 12 mart 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını İŞKUR aracılığı ile Elektronik ortamda gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2021, 22:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
veli karakaya
veli karakaya - 2 yıl Önce

TMY (TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANAN) bu kişiler başvurabiliyor ilana haberiniz olsun