Kızılay KPSS Şartsız Lise Mezunu Personel Alacak ! Başvuru Şartları Neler ?

Kızılay KPSS şartsız Lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. Kadro detayları ve başvuru koşulları ile ilgili bilgileri haberimizde sizler için derledik.

Kızılay KPSS Şartsız Lise Mezunu Personel Alacak ! Başvuru Şartları Neler ?

Ülkemizde faaliyet gösteren öneli sivil toplum kuruluşlarından olan Türk Kızılayı resmi internet sitesinde ekim ayı içerisinde yayınladığı yeni personel alım ilanlarında en az lise mezunu öğrenim şartı ile çağrı merkezi operatörü alacak olup aynı zamanda farklı pozisyonlarda aday istihdam edeceği açıklanmıştır. Kurumun sitesinde yer alan ilanların detaylarına yönelik bilgiler ise haberin devamında yer almaktadır.

Çağrı Merkezi Operatörü Alımı

İlgili alım için adaylar arasından en az lise mezunu olan, ileri düzeyde Arapça bilen (Arapça mülakat gerçekleştirilecektir, tercihen ikinci dil olarak Kürtçe bilen, gelen çağrılara ilişkin talepleri doğru analiz edebilen, çağrı merkezinde çalışma tecrübesi olan, vardiya sisteminde çalışabilecek, takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, telefonda etkili iletişim kurabilen, ofis teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli şartlarını sağlaması istenmektedir.

Diğer Kadrolar Nelerdir?

Kızılay tarafında yapılacak olan alımda ayrıca uzaktan eğitim yetkilisi, gençlik çalışanı, veri doğrulama uzmanı, ilk yardım eğitimcisi, ruh sağlığı hemşiresi gibi kadrolarda alım yapılacak olup adayların bu ilanlara başvurmak için en az ön lisans mezunu olma, erkekle için askerlik ile ilgisi olmama, ilgili bölüm ve alanlardan mezun olma, seyahat engeli bulunmama ve daha farklı özel şartları yerine getirmesi istenmektedir.

İlgili kadrolar ve çağrı merkez operatörü ilan detaylarına ulaşmak ve başvuru yapmak için: //bit.ly/2OUTIEs

YORUM EKLE