İl Özel İdaresine 60 KPSS Puanı İle Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Kamuya KPSS en az 60 puan ile personel alım ilanı yayımlandı. Farklı pozisyonlar ilse İl Özel idaresi sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte detaylar.

İl Özel İdaresine 60 KPSS Puanı İle Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Bartın İl Özel İdaresi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı 3 pozisyon ile bünyesine sözleşmli olarak personel alımı yapacağını ilan etti. bu kapsamda 5302 Sayılı İl Özel İdaresi kanunun 36. maddesi çerçevesinde 5393 sayılı Belediyeler kanunun 49. maddesi gereğince 4 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak.

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

Bartın İl Özel İdaresi 4 kişilik kadro ile orman Mühendisliği bölümü mezunu 2 Mühendis, Mimarlk Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun olan 1 Dekoratör ve Mimarlık bölümünden mezun 1 mimar alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri taşıyor olmak,
  • En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerindne mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • 35 yaşından büyük olmamak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek

BAŞVURULAR:

Bartın İl Özel İdaresi personel alımı başvuru süreci 18 Kasım 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 22 Kasım 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte şahsen Bartın İl Özel İdaresine gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE