En Az 5200 TL Maaş! 18 Ocak 3 Kurum Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımladı

18 Ocak 2022 personel alımı ilanları yayımlandı. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu yayımlanan Kamu Personeli ilanları haberimizde.

En Az 5200 TL Maaş! 18 Ocak 3 Kurum Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımladı

Günün Kamu Personeli Alımı ilanları yayımlandı. Bugün yayımlanmış olan ilanlara göre 3 kamu kurumu bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise mezunu Kamu Personeli alımı yapacaklarını belirttiler. Söz konusu yayımlanan ilanlara göre KPSS e az 60 puan almış olmak şartı aranacak. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere 18 Ocak 2022 tarihi ile yayımlanmış ilanların bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

18 Ocak 2022 Memur Personel Alımı İlanları:

Resmi Gazetede yayımlanmış olan Kamu Personeli alımı ilanlarına göre kamuya farklı alanlarda alım yapılacak.

Türkiye Ulusal Ajansı Personel Alım İlanı:

Türkiye Ulusal Ajansı farklı kadrolarda 1 personel alımı yapacak. Engelli ve Normal adaylar içerisinden toplamda 10 Kamu Personeli Alımı yapacağını yayımlayan Ajans bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 2 Erkek Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Engelli Hizmetli, 6 Hizmetli alımı yapacağını bildirdi. Başvuru için adaylardan KPSS şartı aranacak olup 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise, Ön lisans ve Lisans puan türlerinden en az 60 veya 70 puan almış olmaları gerekmektedir.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/kamu-personeli-alimi/turkiye-ulusal-ajansi-10-kamu-personeli-alimi-en-az-lise-mezunu-h41146.html

Bartın Üniversitesi Büro Personeli Alımı:

Üniversitemiz birimlerinin büro hizmetlerini yerine getirmek üzere Rektörlük tarafından farklı birimlerde görevlendirilmek üzere 1 Büro Memuru alımı yapacak. Kadın veya Erkek adayların başvuru yapabileceği ilan için adaylara 520 TL maaş verilecektir. Ayrıca 2020 yılında yapılmış olan KPSS'den P3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/images/upload/20220118-4-12.pdf

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı İlanı:

İlgili ilan ile Üniversiteye Sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak. Buna göre 3 kişilik kadro ile 2 Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı alımı yapılacaktır. KPSS Puanı ve YDS puanına göre başvuru alınacak. Ancak KPSS puanı olmayan adaylarında başvurusu geçerli sayılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: www.isinolsa.com/images/upload/20220118-4-11.pdf

YORUM EKLE