Çalışma ve Aile Bakanı Açıkladı 3 Bin Memur Alımı Yapılacak! (ASDEP)

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk göreve gelmesi ile müjdeyi vererek 3 bin ASDEP memur alımı yapılacağını belirtti.

Çalışma ve Aile Bakanı Açıkladı 3 Bin Memur Alımı Yapılacak! (ASDEP)

Ülkemizde bilindiği üzere yapılan seçim ile yeni bir dönem başladı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi artık resmen başlamış oldu. Buna göre pek çok bakan değişti ve bakalıkların ismi de değişmiş oldu. Göreve yeni gelen ve müjdeyi erken veren Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk memur alımına ilişkin açıklama yaptı.

Eski ismi ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olarak bilinen kurumun ASDEP memur alımı yapması bekleniyordu. Buna göre kurum ismi değişti ve diğer bakanlıklar ile birleşerek Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı oldu. Bakan göreve gelir gelmez müjdeyi verdi.

BAKAN MÜJDELİ AÇIKLAMA YAPTI!

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından kamuoyuna yapılan yeni açıklama da 3 bin ASDEP memur personeli alımının yapılacağını söyledi. İlgili açıklamayı Bakan resmi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Peki 3 bin ASDEP memur alımı ne zaman yapılacak? Buna göre net olarak bir tarih verilmedi.

Ancak Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un resmi sosyal medya hesabı incelendiğinde en yakın sürede 3 bin ASDPE memurunun kurum bünyesine katılacağı duyuruldu. Yakın zamanda konu hakkında yeni açıklamaların duyurulması ve alım ilanının duyurulması bekleniyor

İlan Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim Mobil Uygulama: İşin Olsa Mobil Uygulaması (Android - iOS)
.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 4 yıl Önce

Yaş şartı esnetilsin

hatice
hatice - 4 yıl Önce

lütfen 35 yaş sınırı olmasın

melike
melike - 4 yıl Önce

lütfen yaş sınırı koymayın ülkenin durumu belli milyonlarca üniversite mezunu var

Sultan
Sultan - 3 yıl Önce

Sayin bakanım önlisans çocuk gelişimi mezunu olarak atama bekliyorum lütfen bizlerden de alım yapın lütfen...

Hatice
Hatice - 4 yıl Önce

Sayı

Htc
Htc - 4 yıl Önce

Sayın bakanım 4 aralık astep madurlarıda düzenleme bekliyor bir kısmı işe geç başlatıldıkları için işsiz kaldılar

Cansel
Cansel - 4 yıl Önce

Peki ne zaman açıklanacak

ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

sayin bakanim.asdep alimi secim araya girdi cok bkletildi.artik alim biran once olsun 2017 puan hic kullabmadi.lutfen ypin aetik alimlari.tek umudumuz bu