BDDK Lise, Ön Lisans ve Lisans Kamu Personeli Alımı Bitiyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ( BDDK ) personel alımı başvuru süreci sona eriyor. BDDK Şoför, Memur ve Sekreter alımı sonuçları ne zaman?

BDDK Lise, Ön Lisans ve Lisans Kamu Personeli Alımı Bitiyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu memur personel alımında sona gelindi. Geçtiğimiz günlerde duyurulmuş olan Kamu Personeli alımı ilanına göre BDDK bünyesine 9 kişilik kadro ile alım yapacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden KPSS Puanı ile değerlendirmeler nasıl yapılacak? Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

9 Kamu Perosneli Ataması Yapılacak?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Ön Lisans 3 Sekreter, Lisans 3 Düz Memur ve en az lise mezunu 3 şoför alımı yapacağını bildirmişti.

Başvuru süreci Sona Eriyor!

9 kişilik kadro için başvurularda son güne geldik. 30 Kasım 2021 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 8 Aralık 2021 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirecekler.

Başvuru Ekranı Burada

İlanın Tam Metni İçin Tıkla

Başvuru Değerlendirmesi Ne Zaman Yapılacak?

BDDK memur personel alımı başvuruları KPSS puanına göre yapılıyor. Adaylardan istenne 70 KPSS Taban puanı ele alınarak yapılacak puan sıralaması ile en yüksek puandna başlamak üzere en düşük puana kadar sıralama ile Sözlü sınav ve Şoför alımı için sözlü ve uygulamalı sınav yapılacak.

Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

8 Aralık 2021 tarihi ile sona erecek olan başvurular için sonuçlar merak edilmeye başlandı. Bu kapsamda başvuru sonuçlarına göre sınavlar için adaylara duyuru yapılacak.

Şoför Alımları için uygulamalı sınava katılacak adaylar ile Memur ve Sekreter alımı sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar en geç 10 gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

Başvuru sonuçları açıklandığında anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indiriniz.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

YORUM EKLE