Başvurusu devam eden sınavsız, KPSS'siz DPB memur alım ilanları

DPB başta olmak üzere çeşitli mecralarda yayınlanan kamu personel alım ilanlarının sayısı her geçen gün artıyor. Binlerce kişinin yakından takip ettiği kamu personel alım ilanlarını güncel haliyle bir araya toplamak yararlı olacaktır. Her kamu memur alım ilanında olduğu gibi bazı prosedürlerin yerine getirilmesi ve şartların sağlanması gerekmektedir.

Başvurusu devam eden sınavsız, KPSS'siz DPB memur alım ilanları

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinde yayınlanan ilanlara her geçen gün yenileri ekleniyor. Genellikle KPSS sınavı puanı gerekse de bazı sürekli işçi ilanlarına başvuru yapacak adayların herhangi bir sınava girmiş ya da KPSS puanı almış olması gibi şartlar aranmıyor. 

KPSS ŞARTSIZ KAMU PERSONEL ALIMLARI

Türkiye İstatistik Kurumu tarafından Merkez Teşkilatı Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere başlığıyla yayınlanan bir ilan kapsamında 1 engelli destek personeli, 2 eski hükümlü ya da terörle mücadele malülü sayılmayacak şekilde yaralananlar için başvuru imkanı sunuldu. Adaylar TÜİK'in ilanına İŞKUR üzerinden başvuru yapabiliyor.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü (ESK) tarafından yayınlanan ilan kapsamında Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere ilköğretim mezunu 2 şoför alımı yapılacağı duyuruldu. Sağlık sorunu olmaması gereken adaylar başvurularıyla ilgili bilgileri //kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?2002322b-52ce-4b77-b631-d862335bc688 adresinden alabilir.

Sivas Et ve Süt Kurumu tarafından yayınlanan ilan kapsamında ESK Sİvas Et Kombinası Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere lise mezunu şoför alımı yapılacağı duyuruldu. C ve ve ya CE sınıfı ehliyete sahip olunması, SRC3 ya da SRC4 belgesine sahip olunması ve ağır, tehlikeli işlerde çalışılabilir olunduğunun ispatlanması gerekiyor. Başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılmaktadır, alımlar kurayla olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 23:46
YORUM EKLE