4 Kamu Kurumuna Bin 597 Personel Alımı Yapılıyor!

Haziran ayı içerisinde 4 farklı kamu kurumuna toplamda 1597 personel alımı yapılacaktır. Alımlarla ilgili kadro dağılımı ve başvuru koşullarını sizler için derledik.

4 Kamu Kurumuna Bin 597 Personel Alımı Yapılıyor!

Haziran ayı içerisinde kamu kurumlarının personel alımları devam ederken hali hazırda yayınlanan ilanlarda 4 kamu kurumu tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında toplamda bin 597 personel alımı yapılacağı açıklandı. Üniversite, belediye ve bakanlıklar kapsamında gerçekleştirilecek olan bu alımlarda farklı kadrolarda personel istihdam edilecek olup ilanlara ilişkin detaylar ise haberin devamında yer alıyor.

Ankara Üniversitesi 557 Sağlık Personeli

Ankara Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanlarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan şartları taşımak, 2018 yılında yapılan KPSS sınavında B grubu için lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türlerine sahip olmak, herhangi bir SGK güvencesi bulunmamak, emekli olmamak ve yaşlı aylığı gibi haklarda yararlanmıyor olmak, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak gibi şartların sağlanması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimlari/ankara-universitesi-557-sozlesmeli-personel-alacak-lise-on-lisans-h33510.html

Ankara Büyükşehir 300 İtfaiye Eri

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 300 kadın erkek itfaiye eri alımı yapılacak olup bu noktada adayların genel alım şartlarını yanı sıra 2018 KPSS sınavından belirlenen en az puanı almış olmak, rkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve 30 yaşını aşmamış olmak şartlarının sağlanması istenmektedir.

İlan detayları için: https://www.isinolsa.com/memur-alimlari/ankara-buyuksehir-belediyesi-300-memur-itfaiye-eri-alimi-basvurusu-h33512.html

Orman Genel Müdürlüğü Geçici 390 İşçi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 390 geçici işçi alımı yapılacak olup bu noktada adayların T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, askerlik ile ilgisi olmamak, en az ilköğretim mezunu olmak ve 30 yaşını aşmamış olmak başvuru şartlarını sağlaması gerekmektedir.

İlana ilişkin detaylar için: https://www.isinolsa.com/isci-alimlari/ogm-iskur-uzerinden-25-ilde-ilkogretim-mezunu-390-isci-personel-h33500.html

Dokuz Eylül Üniversitesi 350 Sağlık Personeli

Üniversite farklı kadrolarda olmak üzere toplamda 350 sağlık personeli alımı yapacak olup bu noktada genel alım şartlarının yanı sıra 2018 KPSS sınavından lisans mezunları için KPSS P3, önlisans mezunları için KPSS P93 puan türüne sahip olmak, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak şartlarının sağlanması gerekmektedir.

İlan detayı için: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimlari/dokuz-eylul-universitesi-4-bin-tl-maas-ile-352-sozlesmeli-personel-h33511.html?fbclid=IwAR2iX-Dsg56vpHlvqRqyEUIp0xtE_LJP1D1zmF4VKHNgbptE4_xbanUkk1o

YORUM EKLE