Türk Kızılayı 4 Sağlık Alanında Personel Alımı Yapıyor

Kızılay, sağlık alanında değişik branşlarda 4 sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Alımlarla ilgili detaylar ve başvuru koşulları hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Türk Kızılayı 4 Sağlık Alanında Personel Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı bir sivil toplum kuruluşu olarak bu alanda kariyer yapmak isteyen adayların istihdamında önemli bir rol oynamaktadır. Bu kapsamda kurumun resmi internet sitesinde eylül ayı içerisinde yayınladığı personel alım ilanlarında 4 farklı departmanda istihdam etmek üzere müdür alımı gerçekleştireceği açıklanmıştır. Kurum bünyesindeİlk Yardım Eğitimcisi, Acil Tıbbi Müdahale Birim Yöneticisi, Acil Sağlık Yardımları Müdürü ve Uzaktan Eğitim Yetkilisi alımı yapılacaktır.

Uzaktan Eğitim Yetkilisi

İlgili alım için adayların Bilgisayar, eğitim bilimleri, endüstri mühendisliği, işletme, yönetim bilimleri veya kalite yönetimi içeren alanlarda lisans mezunu olması, en az bir yıl belirtilen alanda tecrübesi olması, eğitim senaryoları geliştirmede deneyimli olması, kurumsal tecrübeye sahip olması, askerliğini tamamlamış olması, İngilizce konusunda iyi olması gibi birtakım şartların yerine getirilmesi istenmektedir.

Acil Sağlık Yardımları Müdürü

Adayların Sağlık Bilimleri, Acil Sağlık vb. lisans bölümlerinden mezun olmaları, tercihen tıp fakültesi mezunu olmaları, en az 5 yıl tecrübesi olmaları, ileri düzey İngilizce bilmeleri, tercihen iyi düzeyde Arapça bilmeleri, MS Office programlarını iyi kullanmaları, SAP programını bilmeleri, İnsani Yardım,Sağlık Yardımları, Afet/Acil durum eğitimi/sertifikalarına sahip olmaları gibi şartların sağlanması gerekmektedir.

Acil Tıbbi Müdahale Birim Yöneticisi

Tercihen Sağlık Bilimleri alanındaki programlardan mezun ve/veya Acil Tıp-Afet Yönetimi alanlarından birinde yüksek lisans yapmış çok iyi derecede İngilizce, sağlık programlarının koordinasyonu, uygulaması ve yönetilmesi konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, afet hallerinde, ilk 48 saat içerisinde görevlendirilerek, 4-8 haftalık acil görevlerde bulunmasına engel teşkil edecek bir durumu olmayan adaylar aranmaktadır.

İlk Yardım Eğitimcisi

İlgili pozisyon için adayların Sağlık Bakanlığı İlk Yardım Yönetmeliğine göre sağlık ile ilgili yüksekokul, fakülte mezunu olmaları, ilk Yardım Eğitimcisi ve/veya İlk Yardım Eğitimci Eğitmeni sertifikasına sahip olmaları, alanında en az 1 yıl deneyim sahibi olmaları, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilmeleri, İlk Yardım Eğitimi verebilecek seviyede İngilizce bilmeleri, B sınıfı ehliyet sahibi olmaları ve aktif araç kullanabilmeleri şartları aranmaktadır.

İlgili kadrolar için://bit.ly/2lcA09v

YORUM EKLE