TÜBİTAK Yeni İlan Yayımladı: 57 Kamu Personeli Alıyor!

TÜBİTAK yeni personel alım ilanı yayımlayarak 57 kişilik boşluk ile personel alımı yapacağını belirtti. Kadrolu Personel alımına kimler başvuru yapabilir?

TÜBİTAK Yeni İlan Yayımladı: 57 Kamu Personeli Alıyor!

TÜBİTAK personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan yeni ilana göre TÜBİTAK farklı birimlerinde olmak üzere ve farklı pozisyonlarda toplamda 57 kişilik kadro ile alım yapacağını ilan etti. Daha önce TÜBİTAK 35 personel alım ilanının devam etmesi ile birlikte ilanlara yenisi eklenerek toplamda alım sayısının 92 olduğunu öğrenildi.

57 PERSONEL ALIMI İLANININ DETAYLARI:

TÜBİTAK Marmara araştırma merkezi ( MAM ) bağlı kurumsal gelişim başkan yardımcılığı ( BYKG ) bünyesinde görevlendimek üzere 1 kişilik boş kadro ile Kocaeli de uzman / uzman yardımısı alacağını ilan etti.

Bir diğer ilana göre ise, TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine ( BİLGEM ) bağlı geliştirme Başkan Yardımcılığı ( İGBY ) bünyesinde görevlendirmek üzere 56 kişilik kadro ile Ankara ve Kocaeli illerinde Ar-Ge Personeli ( Araştırmacı - teknik ve Destek - Teknisyen ) alımı yapacağını ilan etti.

Daha önce yayımlanmış olan 35 memur Alımı ilanı hakkında detaylı bilgi almak isteyen adaylar ise Buraya Tıklayarak detaylı anlatılmı haberimize ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İlgili ilanlara başvuru yapacak adayların Ön lisans veya Lisans mezunu olmaları gereklidir. Ancak en çok alımlar Lisans mezunları olan adaylar içerisinden yapılacaktır. Ön lisans mezunlarına sadece 14 kişilik kadro verilmiştir.

Adaylardan bu yönde, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılan yabancı Dİl sınavlarından İngilizce dilinden puan almış olmak gibi nitelikleri taşıyan adayların başvuruları kabul edilecek olup başvuru şartları sadece bunlarla kısıtlı değildir. Diğer detaylara ilanın tam metni üzerinden ulaşabileceksiniz.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın resmi gazete'de yayımlanması ile birlikte yani 01 Temmuz 2019 tarihi itibari ile başlayabilecekler ve en geç 22 temmuz 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gereklidir. Adaylar başvurularını TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın tam Metni

DİĞER KAMU PERSONELİ ALIM İLANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 10:33
YORUM EKLE