PTTCELL Danışman ve Temsilci Alıyor

PTTCELL Danışman ve Temsilci Alıyor.PTTCEL danışma ve müşteri temsilcisi alım ilanı hakkında son dakika gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

PTTCELL Danışman ve Temsilci Alıyor

Türkiye’de faaliyet gösteren en önemli ve en köklü kurumlardan biri olan PTT aynı zamanda bünyesinde farklı iş kollarında faaliyetler gösteren kurumlara sahiptir. Bu kurumlardan biri olan PTTCELL ise kariyer sitesinde yayınladığı ilanlarda en az lise mezunu danışman ve temsilci alımı yapacağını açıkladı. Buna göre kurumun İstanbul ve Bursa’da istidam edeceği kadrolarda adayların birtakım şartları sağlaması gerekmektedir. 

  • Satış danışmanı olarak görev yapacak olan personelin genel şartları sağlaması istenmektedir. Bu doğrultuda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarına tam sahip olmak, erkeler için askerlik görevini yerine getirmek şeklinde yer almaktadır. Ayrıca kurum tarafından istenilen özel şartlar arasında ise Office programlarına hakim olmak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak ve daha önce aynı pozisyonda bilgisi ya da deneyimi olma şartları yer almaktadır.
  • Satış temsilcisi kadrosu için ise adayların yine aynı şekilde genel şartları sağlaması gerekmekte olup bunun yanı sıra özel şartlar olarak ise ekip çalışmasına uyum sağlama, giyimine özen gösteren, iletişimi kuvvetli, güler yüzlü olma ve aynı işte tecrübesi bulunma gibi mesleği tanımlar şartların sağlanması istenmektedir.

PTT’nin bağlı kuruluşlarından olan PTTCELL yayınladığı ilanlarda Bursa’da kurum şubelerinden görevlendirilmek üzere satış danışmanı, İstanbul’da ise yine kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere satış temsilcisi alımı yapacağını açıklamıştı. İlgili ilanlara başvurmak için linki adres çubuğuna yapıştırtın:

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 00:57

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi
Kamu yönetimi - 1 yıl Önce

Kamu yönetimi bölümü mezunlarına ağırlık verilmelidir