İŞKUR Üzerinden Devlet Memuru ile Kamu İşçi Alımı

Kamu kurumları ile birlikte verilen ilanlar devlet memuru ile kamu işçisi alımı yapmaya devam etmektedirler. Haberimizin devamından ilgili detaylara ulaşarak sizlerde başvurularınıza başlayabilirsiniz.

İŞKUR Üzerinden Devlet Memuru ile Kamu İşçi Alımı

Belediye Başkanlıkları, İl Özel İdareler, Sulama Birlikleri ile ilgili verilen personel alım ilanları İŞKUR üzerinden açıklanarak birçok işçiye yeni kapı imkanı sunulmaktadır. Başvuru şartları doğrultusunda maddeler şu şekildedir; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum kalmamak, alım yapılacak pozisyonlara göre belirlenen eğitim şartını sağlamak, erkek adayların önlerinde askerlik ile ilgili bir sorunu kalmamış olması. KPSS şartı aranıyorsa belirlenen puanın asgarisine sahip olmak. Yapılacak olan güvenlik araştırmasına göre olumlu sonuç alınması, görevini düzenli olarak yapmasını engelleyecek şartların oluşmaması adayların işe başvuru yapmalarını sağlamaktadır.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN OLACAK

İŞKUR üzerinden sağlanmış olan kamu personeli alım ilanlarına göre adayların İŞKUR üzerinden belirtilen ilanlara başvuru yapmaları gerekmektedir. İŞKUR sayfasına giderek ara butonuna istemiş oldukları kategori hakkında iş ilanında bulunabilmektedirler.

İŞKUR İş Arama Sayfası:https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 19:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elmas
Elmas - 3 yıl Önce

Nasl bas vurcaz

Bedri üren
Bedri üren - 3 yıl Önce

İş arıyorum mekanik bakım onarım montaj ustasıyım ve e sınıf ehliyet tim var