İMMİB KPSS'siz Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri ( İMMİB ) bünyesine personel alımı için KPSS Şartı Olmadan ilan yayımladı. Adaylardan aranan diğer şartlar nedir?

İMMİB KPSS'siz Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri bünyesine İstanbul İli için personel alıyor. Adaylardan aranan şartlar ve alım yapılacak kadro bilgisi belirtilerek ilana başvurular başladı.

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri alımları Proje Uzmanı ( UR-GE ) pozisyonunda alım yapacak. Bu bağlamda KPSS siz alımlar yapılacak olup adaylardna KPSS yerine diğer nitelikler istenmektedir.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

İMMİB adaylardan genel olarak, Askrerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını bitirmiş olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Koordinasyon Becerileri yüksek, Proje çalışmalarına bilgi ve deneyim sahibi olan, Araştırmacı ve Raporlama yetenekleri olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Yurtiçi veya Yurtdışı çalışmasına engel bir durum olmamak, MS Office Programlarını çok kullanabilen, Proje yönetimi, kümelenme ve küme yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi olan adaylar başvuru yapabilirler.

ADAYLARDAN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

 • Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az C düzeyinde veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından belirlenen kriterlere göre eşdeğeri yabancı dil belgesine sahip,
 • Türkiye'deki üniversitelerin veya denkliği Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
 • TİM ve Birliklerden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının ikinci bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak,
 • İŞ TANIMI NEDİR?

  İMMİB alacağı Proje Uzmanı ( UR-GE ) adaylarının görevlerine belirtildi. Adayların sorumlulukları ise ;

  UR-GE projesi kapsamında yer alan firmalar ve ilgili kamu kurumu için birincil iletişim noktası olmak ve gereken bilgileri taraflara zamanında ve tam olarak aktarmak, Proje kapsamında gerçekleştirilecek ihtiyaç analizi, eğitim, danışmanlık, yurt dışı pazarlama ve alım heyeti gibi faaliyetlerin organizasyonu ve uygulanması için gereken tüm çalışmaları yürütmek ve koordine etmek,

  Projenin yurt içinde ve yurt dışında tanıtılmasına yönelik çalışmalar yürütmek, işbirlikleri ve ortaklıklar geliştirmek üzere yazışmaları yapmak, Proje destek mevzuatının takibi ve mevzuatın gerektirdiği belge ve raporların hazırlanması,Proje raporlamalarını, ilgili tüm bilgi ve belgenin toplanmasını ve projenin idari görev ve sorumluluklarını yerine getirmek.Bu çerçevede Genel Sekreterlikçe verilecek görevleri yerine getirmektir.

  BAŞVURULAR:

  İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri için başvurular bugün yani 13 Haziran 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 12 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvuru yapabilmeleri için öncelikle beliritlen nitelikleri taşımaları gerekmektedir. Başvurular ise aşağıda sizlerle paylaşacğaımız bağlantı üzerinden yapılacaktır. Bağlantıyı kopyalayıpp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz.

  BAŞVURU ADRESİ: //bit.ly/2XIkno9

  Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 11:19
  YORUM EKLE