En Az 55 KPSS ile Başvurulacak Kamu Personeli İlanları

KPSS 55 ve üzeri puanlarla alım yapan kamu personel alımlarını sizler için derledik.Alım yapan kamu kurumları ve alım detayları haberimizdedir.

En Az 55 KPSS ile Başvurulacak Kamu Personeli İlanları

Eylül ayının da sonuna yaklaştığımız günlerde birçok kamu kurumu tarafından kamu personel alımı yapılacak olup bu alımlarda genel itibari ile KPSS puanı ile adaylar istihdam edilmektedir. Buna göre Eylül ve Ekim aylarında yapılacak başvurularda adayların en az 70 KPSS puanı ile başvuru yapacakları kurumları sizler için derledik.

Adalet Bakanlığı 29 Mühendis Alımı

Adalet Bakanlığı kurum bünyesinde istihdam etmek üzere 29 mühendis alımı yapacak olup alımın yapılacağı branşlar arasında 1 Harita Mühendisi, 8 Makine Mühendisi, 8 İnşaat Mühendisi, 5 Elektrik Elektronik Mühendisi, 3 Elektrik Mühendisi, 2 Elektronik Mühendisi, 1 Jeoloji Mühendisi ve 1 Çevre Mühendisi alımı yer almaktadır.

Adaylardan en az 70 KPSS puanı istenmektedir. Detaylar için bakınız: https://www.isinolsa.com/memur-alimlari/adalet-bakanligi-merkez-teskilatina-29-muhendis-alim-ilani-yayimlandi-h28318.html

Azdavay Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

İlgili belediyeye lise mezunu ve ne az 55 KPSS Şartı ile itfaiye eri alımı yapılacak olup sadece 1 kişi istihdam edilecektir.

İlgili ilana ilişkin detaylara ulaşmak için: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimlari/kpss-55-puan-ile-ve-lise-mezunu-yeni-itfaiye-eri-alim-ilani-yayimlandi-h28104.html

Tarım ve Orman Bakanlığı Büro Personeli, Tekniker, Mühendis, Avukat, Biyolog ve Laborant Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olan Orman Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 1146 kişilik alım yapılacak olup 300 Şoför, 708 Büro Personeli, 1 Tekniker, 11 Laborant, 11 Biyolog, 65 Avukat ve 50 Mühendis alımı yapılacaktır.

En az 60 KPSS puanı ile alım yapılacak olup ilgili ilan detayları için bakınız: https://www.isinolsa.com/memur-alimlari/ogm-sofor-buro-personeli-tekniker-muhendis-avukat-biyolog-ve-h28198.html

Polis Akademisi 500 Kadın PÖH Alımı

olis Akademisi Başkanlığı 25. dönem POMEM özel harekat sınavı duyurusuna göre POMEM merkezlerinde özel harekat branşı için en az lise mezunu olarak başvuru alacak. Bunun yanı sıra adayların en az 65 KPSS puanına sahip olması gerekmektedir.

İlgili ilan detayları için: https://www.isinolsa.com/poh-alimlari/egm-poh-polis-ozel-harekat-alim-duyurusu-yayimladi-temel-ozel-h25967.html

YORUM EKLE
YORUMLAR
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum - 2 yıl Önce

İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum