Devlet Hastanelerine Temizlik Personeli Alınacak! Başvurular Başladı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan TYP ilanları kapsamında, devlet hastanelerine temizlik personeli alımı yapılacaktır. Yapılacak olan temizlik personeli alımlarına dair başvuru detayları ve diğer merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz...

Devlet Hastanelerine Temizlik Personeli Alınacak! Başvurular Başladı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına çok sayıda memur alımları devam ederken, temizlik personeli pozisyonunda devlet hastanelerine personel alımı yapılmaya başlandı. Toplum Yararına Program kapsamında (TYP) devlet hastanelerine temizlik personeli pozisyonunda yapılacak alımlara yönelik personel alım ilanları yayımlanmış durumdadır. Yayımlanan ilanlarda adayların dikkat etmesi gereken noktalara, başvuruda aranacak şartlara ve ek özelliklere yer vermeye çalışacak, bilgilendirmeyi sağlayacağız. Kısaca yapılacak bu alımlarda adaylarda aranacak ortak özelliklere göz atacak olursak; T.C vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, öğrenci olmamak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, muhakeme yeteneği gelişmiş olmak, bulaşıcı hastalığı bulunmamak, temsil yeteneği bulunmak, mesai saatlerine özen gösterebilmek, yüksek tempolu ve yoğun iş ortamında çalışmaya uygun olmak ve psikolojisine dayanabilecek olmak, insani ilişkileri gelişmiş olmak, mesleki bilgi sahibi olmak ve temizliğe dair süreçlerin uygulanmasında etkin rol alabilmek şeklinde özetlenebilmektedir.

İlanlara nereden ve nasıl ulaşılır, TYP devlet hastanelerine temizlik personeli alım ilanlarına başvuru nasıl yapılır?

TYP kapsamında yayımlanan devlet hastanelerine temizlik personeli alım ilanına dair başvurular İŞKUR aracılığıyla yürütülmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR üzerinden online olarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuruda bulunacak olan adayların herhanbi bir yerde çalışmıyor, işsiz olmaları gerekmektedir. Başka bir kurumda ya da işletme çalışmakta olan kişiler, TYP devlet hastanelerine temizlik personeli alım ilanına başvuru yapamazlar. İlgili başvuru bağlantısına aşağıdan ulaşıp, TYP kodunu girerek başvurular yapılabilmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2020, 20:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Duygu
Duygu - 2 yıl Önce

Iş arıyorum bana ulaşın lütfen

İsa uçar Elektrik ustası
İsa uçar Elektrik ustası - 2 yıl Önce

İsa uçar 05412382941

Ayşe parlak
Ayşe parlak - 2 yıl Önce

Bende devlete bağlı temizlik işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Feramuz ataoğlu
Feramuz ataoğlu - 2 yıl Önce

Typ no su nedir yazınsana

Burak
Burak - 2 yıl Önce

Niye sadece izmir

Serkan
Serkan - 2 yıl Önce

Senin yapacağın haberin içine tüküreyim lan.ilana başvuru için son tarih 27.11.2018 diyor sen bugün haber veriyon.

Derya
Derya - 2 yıl Önce

Acil is ariyorum

Gökhan
Gökhan - 2 yıl Önce

Gaziantep ilan varmı