ASELSAN Farklı Pozisyonlarda Alım Yapıyor Haziran 2019

ASELSAN Farklı Pozisyonlarda Alım Yapıyor Haziran 2019.Haziran ayı itibari ile ASELSAN bir çok alanda personel alacağını duyurdu.Detaylar sitemizdedir.

ASELSAN Farklı Pozisyonlarda Alım Yapıyor Haziran 2019

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan ASELSAN haziran ayı itibari ile kendi sitesinde yayınladığı ilanlarda farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere yazılımcı alıyor. Kurumda istihdam edilmek üzere yapılacak olan alımlarda kadrolar ve alım şartları şu şekilde yer almaktadır:

  • Yazılım Varlık Analisti kadrosuna yapılacak alımlarda adayların 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, MIS ve İstatistik alanlarından mezun olmaları gerekmektedir. Bunun yanında iyi derecede İngilizce bilmek, kurumsal yazılım ile ilgili deneyimi ya da bilgisi olmak ve erkekler için askerlik görevini bitirmiş olmak gerekmektedir.
  • Yazlım geliştirmeci olarak alınacak adayların ise yine 4 yıllık yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ve eş değer bölümlerden mezun olmaları, İngilizceye hakim olmaları, SAP, ABAP ve C# hakkında deneyimi ve bilgisi olma ve 3 yıl tecrübe şartı aranmaktadır. Bunun yanı sıra SQL tecrübesi olan ve SOA, Katmanlı mimari konuları hakkında bilgisi olması da gerekmektedir.
  • Yazılım test mühendisi görevine yapılan alımda 4 yıllık bilgi teknolojileri ve eşdeğer bölümlerinden mezun olma, 3 yıl tecrübe sahibi olan, İngilizceyi iyi bilen, BPC, BO ve ABAP uzmanlığı ve bilgisine sahip olan adayların başvurmaları istenmekle birlikte diğer özel şartların sağlanması gerekmektedir.
  • İş analisti kadrosunda görev alacak adayların ise İşletme Mühendisliği ve eş değer 4 yıllık fakültelerden mezun olmasının yanı sıra iyi derecede SAP bilgisi olma, İngilizce bilme ve diğer özel şartları sağlamaları gerekmektedir.

İlanlara ulaşmakve başvuru yapmak için: https://www.aselsan.com.tr/tr/kariyer/aselsanli-olmak/acik-pozisyonlar

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 22:05

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE