2 İlde Aile Bakanlığı SYDV Personel Alımı Yapacak

İzmir-Buca ve Çankırı-Eldivan kaymakamlıklarında çalışmak üzere SYDV personel alımı yapılacaktır.KPSS P3 puanından en az 65 ve üzeri alım şartı vardır.

2 İlde Aile Bakanlığı SYDV Personel Alımı Yapacak

Türkiye’de valiliklere ve kaymakamlıklara bağlı olarak görev yapan kuruluşlardan olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmak Vakıfları 2 il genelinde büro personeli ve genel işçi alımı yapacağını açıkladı.Bu noktada bugün yayınlanan ilana göre alım yapacak olan SYDV kurumlarıİzmir Buca SYDV ve Çankırı Eldivan SYDV olup bu iki farklı alımda adayların başvuru şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Çankırı Eldivan SYDV Büro Görevlisi Alımı

Çankırı’da SYDV bünyesinde görevlendirilecek olan adayların sağlaması gereken şartlar arasında üniversitelerin 4 yıllık muhasebe, bilgisayar, işletme veya iktisadi idari bilimler fakültelerinden mezun olmak, 2018/19 KPSS P3 puan türünde 65 puan almış olmak, iş deneyimine sahip olmak, başvuru tarihi ile birlikte 6 aydır Eldivan’da ikamet ediyor olmak, görevini devam ettirmeye sağlık sorunu açısında bir engeli bulunmamak, bilgisayar işletmenliği sertifikası bulunmak, kamu haklarından yoksun olmamak, 18 yaşını geçmek ve 30 yaşını aşmamak, Türk vatandaşı olmak, askerlik görevini yapmış olmak şartları aranmaktadır. İlgili ilan için tıklayınız.

İzmir Buca SYDV İşçi Alımı

İzmir Buca SYDV bünyesinde yapılacak olan işçi alımında adayların sağlaması gereken şartlar arasında lisans mezunu olmak, bayan olmak, 25 yaşını aşmamış olmak şartları ile birlikteTürk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak ve diğer genel şartları sağlaması gerekmektedir.

İlgili ilana ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi
Kamu yönetimi - 2 yıl Önce

İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum LÜTFEN DESTEK VERİN ARKADAŞLAR