Resmi Gazetede Yayımlandı! Kamuya 710 Memur Alımı ve Personel Alımı Yapılacak!

Resmi Gazetede ilanlar yayımlandı. 7 Ekim 2022 tarihi ile gelmiş olan memur alımı ilanlarına göre kamuya 710 memur ve personel alımı yapılacak.

Resmi Gazetede Yayımlandı! Kamuya 710 Memur Alımı ve Personel Alımı Yapılacak!

Günün Memur Alımı ve Personel Alımı ilanları yayımlandı. Az Önce Resmi Gazetede 7 Ekim 2022 tarihi ile gelmiş olan ilanlara göre Kamuya 710 kişilik boş kadro ile Memur Personel alımı yapılacağı bildirildi. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilanlara göre alımlar en az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek.

710 Memur ve Personel Alımı Yapılacak!

Resmi gazeteden gelen memur alımı ve personel alımı ilanlarına baltığımızda NBakanlıklar, Komutanlık ve Üniversiteler yer alıyor. Bu kapsamda sözleşmeli personel alımı ve Devlet memuru alımı yapılacak. İlan detaylarına aşağıdan ulaşabileceksiniz.

Ticaret Bakanlığı:

Bakanlık 13 farklı alanda olmak üzere Ticaret Uzman Yardımcılığı giriş sınavı ile 419 memur alımı gerçekleştirilecek. Memur alımı için adaylardan KPSS şartı aranacak olup en az 70 puan almış olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Ayrıca yapılacak olan Yazılı ve sözlü sınav ile adaylar belirlenecektir. Başvurular ise Kasım ayında gerçekleştirilecek.

Ticaret Bakanlığı 419 Personel Alımı İlanı Detayları

Sahil Güvenlik Komutanlığı:

Sahil Güvenlik Komutanlığı yayımladığı Uzman Erbaş alımı ilanı ile bünyesine 150 Askeri personel alımı gerçekleştirecek. Bu yönde adayların en az lise mezunu olmak, 27 yaşını bitirmemiş olmak gibi genek nitelikler aranacak. Herhangi bir KPSS şartı talep edilmeyecektir. Buna göre 150 kişilik uzman erbaş kadrosu ile 40 Şoför, 45 Motorcu, 65 Topçu alımı gerçekleştirecektir. Başvurular 10 - 20 Ekim 2022 tarihleri arasında alınacak.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 150 Uzman Erbaş Alımı İlan Detayları Burada

Galatasaray Üniversitesi:

Üniversiteye 657 sayılı devlet memurları kanunu kapğsamında 2 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Buna göre 1 Büro personeli ve 1 Destek Personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Türk-Alman Üniversitesi:

Üniversiteye 15 kişilik kadro ile sözlşemeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda alımlar 2 Tekniker, 2 Teknisyen, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 6 Destek Personeli ( 1 Şoför, 5 Temizlik Personeli ) kadrolarında gerçekleştirilecektir. Başvurular 7 - 21 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak.

Türk Alman Üniversitesi 15 personel Alımı İlanı Detayları

Galatasaray Üniversitesi 2 Personel Alımı İlan Detayları

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 21 Personel Alımı

İbn Haldun Üniversitesi 1 personel Alımı

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 1 Personel Alımı İlanı

Ufuk Üniversitesi 3 Personel Alımı İlanı

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü 1 personel Alımı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 39 Personel Alımı

Şırnak Üniversitesi 7 Personel Alımı

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 22 Personel Alımı

Çankaya Üniversitesi 18 Personel Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 11 Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2022, 11:21
YORUM EKLE