İŞKUR Kurum Dışı 1115 İşçi Personel ve Kamuya 7272 Memur Alımı İlanı

İŞKUR'da Yayımlandı. Kurum ve Kamuya toplamda 8.387 işçi, personel ve memur alımı yapılacak. En az ilkokul ve en fazla lisans mezunu kontenjan dağılımı haberde.

İŞKUR Kurum Dışı 1115 İşçi Personel ve Kamuya 7272 Memur Alımı İlanı

Kamuya ve Kurum dışı ilanlar İŞKUR üzerinde yayımlandı. KPSS puanı ile veya KPSS puanı olmaksızın kamuya 8387 kişilik boş kadro ile işçi, personel ve memur alımı yapılacak. İlgili ilanlara göre en az okuryazar olmak şartı ile alım yapılacaktır. İşin Olsa ekibi olarak hazırladığımız bu haberimizde sizlere ilanlar hakkında detayları aktaracağız. Bu haberimizde Kurum dışı ilanlara ve kamuya memur alımı ilanlarına ulaşabilecek ve başvuru yapabileceksiniz.

İŞKUR Kamuya 7272 Memur Alımı Yapacak Kurumlar? Şartlar? Kurumlar Hangileri?

İŞKUR'da yayımlanmış olan Kamu memur alımı ilanlarına başvurular, Uzman yardımcısı, Asdep Personeli, Sosyal Çalışmacı, Fizyoteerapist, Cocuk Gelişimcisi, Diyetisyen, Öğretmen, Avukat, Sağlık Personeli, Hemşire, Büro Personeli, Yurt Yönetim Personeli, Zabıta Memuru, İtfaiye Eri, Koruma ve Güvenlik Görevlisi , Temizlik Personeli,

Spor Uzmanı, Gençlik Çalışanı, Psikolog, Sözleşmeli Bilişim Personeli, Müfettiş Yardımcısı, Veteriner, Mühendis, Avukat, İcra Müdür ve Müdür Yardımcısı, Tahsildar, Bilgisayar İşletmeni kadrolarında toplamda 7 bin 272 memur alımı yapılacağı açıklandı.

Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamuya memur alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Özel olarak ise, 2020 veya 2021 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için KPSSP94, Ön Lisans için KPSSP93 ve Lisans için KPSSp3 puan türünden en az 60 veya 70 puan almış olmak gerekmektedir.

Öte yandan memur alımı başvuruları için 35 yaşından büyük olmamak, Daha önce görev yapılan kurum veya kuruluştan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak şartları aranacaktır.

KAMUYA GÜNCEL MEMUR ALIMI İLANLARI BURADA

Hangi Kuruma Memur Alımı Yapılacak?

İLANLARIN DETAYLARI BURADA : https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kamu-memur-alim-ilanlari/

İŞKUR Kurum Dışı 1115 İşiçi ve Personel Alımı Yapılacak Kadrolar Hangileridir? Şarlar ve Kurumlar Hangileri?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan Kurum Dışı İşçi Personel Alımı ilanlarına göre alımlar,

Genel Bankacılık Meslek Elemanı, Tekniker, Veri Giriş Elemanı, Şoför, Destek Personeli, Öğretmen, Ergotrapist, Odyolog, Garson, Müfettiş Yardımcısı, Uzman Yardımcısı, Servis Görevlisi, Ofis Destek personeli, İşçi, Kasap, Açma Kapama Personeli,

Aşçı, Otopark Görevlisi, İş Güvenliği Uzmanı, Büro Elemanı, Mühendis, Aşçı Yardımcısı, Bakım Personeli, Satış Yöneticisi, Bilet Kontrol Görevlisi, Sosyal Yardım Memuru, Halkla ilişkiler Uzmanı, Teknisyen, Fırın Ustası, İş Makinası Operatörü, Psikolog, Kaldırım İşçisi, Enstrümancı, Veri Giriş kontrol işletmeni gibi kadrolarda 1115 kişilik boşluk ile alım yapılacak.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İŞKUR ile yayımlanmış olan ilanlara göre kamuya işçi alımı kapsamında adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamamış olmak, En az ilkokul mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olamamak ve alım yapılacak meslekte eğitimini tamamlamış olmak" şartları aranacaktır.

Alım Yapacak Kamu Kurum ve Kuruluşları:

İLANLARIN DETAYLARI BURADA: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 02:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat kasapoğlu
Murat kasapoğlu - 2 yıl Önce

Böyle işçi alımı olmaz olsun. Yok yaş şartı Yok ikametgah şartı bu neya. Vatandaş işsizlikten yokluktan perişan olmuş evin yolunu kaybetmiş sen neyin davasını çalıyorsun daha . hiç değilse bırakın sağlığı elverişli olan herkes iş sahibi ekmek sahibi olsun. Kaldırın şu saçma sapan şartları.

Selman Tekin
Selman Tekin - 2 yıl Önce

Memur olmak istiyom

Mehmet alı kilci
Mehmet alı kilci - 2 yıl Önce

Ascı ilanı hangi bolumde

Güner Yavuz
Güner Yavuz - 2 yıl Önce

Sivasta sadece bir kişilik alım var neden

...
... - 2 yıl Önce

Silahsız özel güvenlik kimliğim var is arıyorum

Hustamettin şengul
Hustamettin şengul - 2 yıl Önce

Van başkale den oturuyom iş arıyom yaş 43 her yerden çalışa bilirim e sınıf ehliyetim var

Sultan gönül
Sultan gönül - 2 yıl Önce

Hasta bakim gorevlisiyim eğitimini aldım aşçı yardımcı belgem var daha bekliyom bir işim olsun diye bekle bekle 2yil sonra yaş tan kaliyom mersinde nezaman olucak işçi alımı

Tarana
Tarana - 2 yıl Önce

Merhabalar ben Azerbaycanlıyım vatandaşıyım ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. 2 senelik SAĞLIK MESLEK LİSESİ mezunuyum.Sağlık personeli olarak çalışmak istiyorum mümkünmü acaba?