4 Bakanlık 487 Personel Memur Alımı İlanı Yayımladı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

4 Bakanlık 487 memur alımı yapacak. MEB, Adalet, Sanayi ve Ticaret bakanlıkları en az lise mezunu memur personel kadro dağılımı haberde.

4 Bakanlık 487 Personel Memur Alımı İlanı Yayımladı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Resmi Gazete memur Personel alımı ilanlarını yayımlandı. 10 Aralık 2021 tarihi ile gelmiş olan memur personel alımı ilanlarına göre 4 Bakanlık bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 487 memur alımı ve personel alımı yapacaklar. En az lise mezunu memur alımı yapılacak. Bu kapsamda alımlar, Bilişim Personeli, 4/B Sözleşmeli personel ve Memur alanlarında gerçekleştirilecek. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere yayımlanan yeni memur personel alımı ilanlarını bir araya getirdik. İşte ilanlar:

10 Aralık 2021 Memur Personel Alımı Yapacak Bakanlıklar ve Detayları:

Bakanlıklar Memur personel alımı ilanlarını yayımladılar. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği Bakanlık ilanları ve detayları aşağıda.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 203 Sözleşmeli Personel Alım İlanı:

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Merkez ve Taşra teşkilatındaki eksikliği karşılamak üzere farklı unvanlarda 203 Sözleşmeli Personel alımı yapacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar alınacak olup alımlar Büro personeli, Destek Personeli, Mühendis, Mimar ile Şehir ve Bölge Planlama alanlarında yapılacak. KPSS'den en az 70 puan almış olmak şartı aranacak olup başvurular en geç 26 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacak.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Personel Alımı İlanı Burada

Ticaret Bakanlığı 75 Memur Alımı İlanı:

KPSS Puanına göre yazılı ve sözlü Ticaret Denetmen yardımcılığı giriş sınavı ile 75 memur alımı yapılacak. 13 Farklı alanda olmak üzere Ziraat Mühendisliği, Hukuk, Kimya Mühendisliği, Kimya, Gıda Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, Biyoloji, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İktisat, İşletme, Maliye ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik alanlarında kamu personeli alınacak.

Ticaret Bakanlığı Memur Alımı İlanı Burada

Adalet Bakanlığı 200 Kamu Personeli Alımı İlanı:

Adalet Bakanlığından gelmiş olan ilan ile 200 kişilik boş kadro ile 50 Psikolog, 30 Pedagog ve 120 Sosyal çalışmacı alımları Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlüklerine yapılacak. Başvurular 13 - 27 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Adalet Bakanlığı Kamu personeli Alımı Detayları Burada

Milli Eğitim Bakanlığı 9 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İlanı:

MEB KPSS ve YDS puanı ile sözleşmeli Bilişim personeli alımı ilanı yayımlandı. Alımlar 8 farklı alanda yapılacak olup adaylar başvurularını 20 - 24 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirecekler.

MEB Personel Alımı İlanı Burada

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamiran
Kamiran - 2 yıl Önce

Gerçek habermi