12 Kurum 364 Memur Personel İşçi Alımı Bu Hafta Son! KPSS li KPSS siz

Kamuya 12 kurum tarafından 364 memur personel alımı için başvurular sona eriyor. İlan detayları ve başvuru bilgileri haberde.

12 Kurum 364 Memur Personel İşçi Alımı Bu Hafta Son! KPSS li KPSS siz

Kamuya memur ve personel alımı başvurusu sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilanlar çin başvurular artık sona ermektedir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için İşin Olsa ekibi olarak sizlerle detayları paylaşacağız.

Söz konusu kamu kurum ve kuruluşlarına toplamda 364 kişilik boş kadro ile memur alımı, İşçi alımı ve Personel alımı yapılacak. 

Başvurular Sona Eriyor!

12 Kamu Kurumu ve kuruluşu bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere yayımladıkları ilanlar için başvurular bu hafta sona eriyor. Geçen hafta ve Bu hafta başında başlamış olan başvurular için süreç 27 Ocak 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece ilgili kurumların resmi internet adresi üzerinden veya şahsen ilgili kurumlara gerçekleştirilecek.

Başvuru bilgilerine aşağıdaki detaylardan ulaşabilirsiniz.

12 Kamu Kurumuna 364 Memur Alımı İlan Detayları:

Hazine ve Maliye Bakanlığı 50 Memur Alımı:

HMB 50 kişilik boş kadro ile Uzman Yardımcısı alımı yapıyor. Alımlar Ankara ve İstanbul illerinde olmak üzere 11 farklı alanda 50 Memur Alımı gerçekleştirilecek. Başvuru için YDS den ve KPSS den puan almış olmak ve 35 yaşından büyük olmamak gereklidir. İlanın Detayları İçin Buraya Tıklayınız.

İŞKUR 10 Memur Alımı:

Türkiye İş Kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 kişilik kadro ile 5 Kişi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunu ve 5 Kişi İstatistik bölümü mezunu olmak şartı ile Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. En az 80 puan almış olmak şartı aranacak. İlanın detayları için Buraya Tıklayınız.

TİGEM 50 Sözleşmeli Personel Alımı:

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü en az lise mezunu olmak şartı ile 9 Tarla Bitkileri, 1 Bitki Koruma, 6 Tarımsal Yapılar ve Sulama, 3 Zootekni, 12 Veteriner Hekim, 9 Bilgisayar teknikeri, 10 Veteriner Sağlık Teknisyeni alımı yapılacak. Başvuru için en az lise mezunu olmak şartı ile KPSS'den en az 70 puan almış olmak şartı aranacak. İlanın detayları için Buraya Tıklayınız.

Vakıflar Genel Müdürlüğü 2 İşçi Alımı:

İŞKUR aracılığı ile olmak üzere Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğüne bağlı satış şubelerinde olmak üzere Parakende Gıda Satış Elemanı alımı yapacak. Alımlar İstanbul ve Ankara birimlerinde yapılacak. İlanın Detayları için Buraya Tıklayınız.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 28 Personel Alımı:

Kıyı Emniyeti İŞKUR aracılığı ile 3  Uzakyol Birinci Zabiti, 5 Uzakyol İkinci Mühendisi/Makinisti,  10 Gemici, 10 Gemi Yağcısı olmak üzere toplamda 28 işçi personel alımı yapılacak. Başvuru için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacak. İlanın detayları için Buraya Tıklayınız.

Cumhurbaşkanlığı 20 Memur Alımı:

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı 20 kişilik kadro ile Uzman Yardımcısı alınacak. Başvuru için 2021 veya 2022 yıllarında yapılan KPSS den en az 85 puan almış olmak şartı aranacak. Buna göre ilanın detayları için Buraya Tıklayınız.

Jandarma Genel Komutanlığı 55 Korucu Alımı:

Şırnak Valiliği Jandarma Komutanlığı Kadın Erkek adaylar içerisinden olmak üzere 55 Korucu alımı yapılacak. Alımlar farklı köylere gerçekleştirilecektir. İlkokul mezunu ve diğer nitelikleri sağlayan adaylar başvuru yapabilecek. İlanın Detayları için Buraya Tıklayınız.

5 Belediye 149 Memur Alımı:

Belediyeler bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere yayımladıkları ilanlar ile Zabıta Memuru, Düz Memur, Mühendis, Tekniker, Peyzaj Mimarı kadrolarında olmak üzere toplamda 149 memur alımı gerçekleştirilecek. Başvuru için adayların KPSS'den en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlanların detayları şöyle:

Kadıköy Belediyesi 11 Zabıta Memuru Alımı Detayları

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi 20 memur alımı detayları

Esenler Belediyesi 25 Zabıta Memuru alımı detayları

Bahçelievler Belediyesi 68 Memur alımı detayları

Sancaktepe Belediyesi 25 zabıta memuru alımı detayları

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADEM
ADEM - 11 ay Önce

TCDD ilan yayınlamali
Tekniker ler alım bekliyor

Murat Kömürcü
Murat Kömürcü - 11 ay Önce

Özel Güvenlik ve Koruma Bölümü Önlisans mezunuyum. Alımlarda güvenlik kartı olan herkes ile yarışıyorum. Sıradan kartı olandan hiç bir farkımız yok. Bazen hükümetin bu saçmalıklarına kızıyorum. Ben büro memuru olamıyorsam o hak tanınmıyorsa bizdede aynısı olmalı. Boş boşuna bölümler icat etmesinler !!!