Uludağ Üniversitesi 28 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alıyor! Başvurular Başladı

İŞKUR Kamu Grubu personel alımı ilanlarına göre Uludağ üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını bildirdi. İşte kadrolar ve şartlar.

Uludağ Üniversitesi 28 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alıyor! Başvurular Başladı

Uludağ Üniversitesi temizlik ve güvenlik alanlarında personel alımı yapacğaını belirtti. Yayımlanan ilanlara göre Uludağ Üniversitesi farklı pozisyonlarda 28 kişilik kadro ile Güvenlik Görevlisi, Bedne İşçisi, Temizli İşçisi, Elektrik Teknisyeni, Doğal Gaz Tesisat Teknisyeni, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı yapacak. Başvuru süreci 10 Şubat 2020 tarihinde başlamış olup en geç 14 Şubat 2020 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir.

KADRO DAĞILIMI:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

01-Türk vatandaşı olmak,

02- Son müracaat tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,

03- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal-düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

04- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,
05- Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecil veya muaf olmak),

06-Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, şartları aranır.

07-Başvurunun son gün itibariyle işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden mezun olmak

08-Adayların başvurunun son günü itibariyle tercih ettikleri görev  unvanlarına ilişkin meslek kolunun gerektirdiği şartları taşımaları gerekmektedir.

09-Alınacak işçilerin deneme süresi 60 gün olup, deneme süresi içerisinde başarısız olanların iş akdi bildirim süresi beklenmeksizin tazminatsız olarak fesh edilecektir.

10-Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekir.

11-Adaylar ilanda belirtilen Bursa ilçelerinde ikametgah etmek şartıyla sadece bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

12-Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin ilan/sınav/göreve başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

13-Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir.

14-Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkının kaybetmiş sayılacaktır.

15-Kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar sözlü sınava alınacaktır. Sözlü sınav yeri ve tarihleri  ile nihai listede yer alan adayların; hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri üniversitenin internet sitesi ( https://uludag.edu.tr) duyurular kısmından ilan edilecek olup, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

KADROYA GÖRE ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

GÜVENLİK GÖREVLİSİ:

Ortaöğretim mezunu olmak, Silahlı-Silahsız Özel Güvenlik Sertifikası ve Kimliğine sahip olmak,İlana başvuracak adaylar en çok 46 yaşında, en az 168 cm boyunda ve en çok 90 kilo ağırlığında olmalıdır. İlana erkek adaylar başvurabilir. Ayrıca İlana, Nilüfer-Osmangazi-Gürsu-Yıldırım-Kestel-İnegöl-Mudanya-Orhangazi İlçelerinde ikamet eden adaylar başvurabilir.

TEMİZLİK İŞÇİSİ:

 İlköğretim mezunu olmak, ilana başvuracak adaylar en çok 40 yaşında olmalıdır. İlana, Nilüfer-Osmangazi-Gürsu-Yıldırım-Kestel-İnegöl-Mudanya-Orhangazi İlçelerinde ikamet eden adaylar başvurabilir.

TEKNİSYEN VE TESİSATÇI ŞARTLARI:

Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik, Elektrik-Elektronik  programlarının  herhangi birinden mezun olmak, İlana başvuracak adaylar en çok 35 yaşında olmalıdır. İlana, Nilüfer-Osmangazi-Gürsu-Yıldırım-Kestel İlçelerinde ikamet eden adaylar başvurabilir. Meslekte en az 2 yıl deneyimli olmak ve bu durumu  belgelendirmek.

HAFTANIN BÜTÜN İŞKUR KAMU PERSONELİ ALIMLARI BURADA

SADECE PERSONEL ALIMLARINI TAKİP EDEN 19 BİN KİŞİYE SENDE TIKLA KATIL

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 23:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel kaya
Sibel kaya - 5 ay Önce

39 yasindayim daha önce 10 yıl uludag üni de temizlik personeli olarak calistim.3 yil lcw waikikida temizlik personeli olarak calistim bursa osmangazide oturuyorum.

fatma durgun
fatma durgun - 3 hafta Önce

iş arıyorum temizlik işi yaş 48 yardımcı olursanız sevinirim